Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ani wyjaśnienie bana.

ban odwołanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ani

Ani

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 22 postów
    • Online: 11h 25m 36s

Napisano 11 marzec 2013 - 09:30

nick: Ani
Treść blokady:
Bugusing do wyjaśnienia
Nick SGO, który nałożył bana: deusx
Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana: nie mam pojęcia o co chodzi z tym bugusingiem ponieważ w/g mnie wszystko powinno być OK.

• 0

#2 deusx

deusx

Admin / programista

• Użytkownik
  • 9370 postów
    • Online: 131d 2h 40m 47s
  • Nazwa z gry:deusx
  • Uniwersum:2-10

Napisano 11 marzec 2013 - 09:35

Jak wyjaśnisz badania, które powinny się robić kilka lat a ty masz je już teraz?

• 0

478457sygnadeus.png

#3 Gość_Gal Anonim_*

Gość_Gal Anonim_*
  • Guests

Napisano 11 marzec 2013 - 09:36

Wszystko okey ? badania w dziwny sposób podniosłeś i według cb jest wszystko okey ? nawet poźądnego odwołania nie umiesz napisać :D ub raczej nie dostawiesz :P
  • 0

#4 Ani

Ani

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 09:37

Jak wyjaśnisz badania, które powinny się robić kilka lat a ty masz je już teraz?

Proszę przeglądnąć ile trytu wydałem w ostatnich kilku dniach na zmniejszenie czasu badań.

Wszystko okey ? badania w dziwny sposób podniosłeś i według cb jest wszystko okey ? nawet poźądnego odwołania nie umiesz napisać :D ub raczej nie dostawiesz :P

Nie z Tobą rozmawiam :P to po pierwsze a po drugie:
cytat:
UWAGA.
Dział Odwołań służy do kontaktu/wyjaśnienia bana pomiędzy Zbanowanym a Banującym
wszelkie wpisy osób niezainteresowanych będą usuwane a ich autorzy otrzymają ostrzeżenia za SPAM

koniec cytatu
Mam nadzieję, że ostrzeżenie już jest w drodze do kolegi Ati...

/// Post pod postem. Używaj opcji edytuj.
Dagger157
  • 0

#5 deusx

deusx

Admin / programista

• Użytkownik
  • 9370 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 09:42

Czas badania można zmniejszyć maksymalnie o 50%, naukowiec -30% i trytem -20%, nadal Ci to daje kilka lat takich badań.

• 0

478457sygnadeus.png

#6 Ani

Ani

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 09:54

Czas badania można zmniejszyć maksymalnie o 50%, naukowiec -30% i trytem -20%, nadal Ci to daje kilka lat takich badań.

Czas badań mozna przecież zmniejszać o kolejne 20% za każde wydane 250 000 trytu, już tak robiłem wcześniej tylko na mniejszą skalę bo nie chciałem zejść poniżej 1 miliona trytu dopuki nie zaliczę zadania, kiedy już zliczyłem zadanie o posiadaniu miliona trytu kliknąłem 5 razy (wydając 1 250 000 trytu i czas badań spadł do zera na 20 dni) to tyle. Dlatego wydaje mi się że wszystko jest legalnie przeprowadzone.

• 0

#7 deusx

deusx

Admin / programista

• Użytkownik
  • 9370 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 09:55

EDIT:

Można skrócić o 20% kilka razy, ale przedłużając jedynie czas, 20% nie zostaje zdublowane.

Można oczywiście tego nie zauważyć, ale wejście do TOP 1 badań raczej zostało zauważone?

• 0

478457sygnadeus.png

#8 Ani

Ani

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 10:02

Nie jest możliwe kliknięcie kilka razy w skrócenie 20%, można skrócić tylko raz. Musiał zaistnieć błąd, który nie został zgłoszony czy zauważony, ale wejście do top 1 badań chyba zostało zauważone?

Jak nie jest jak zawsze było możliwe ???? Pisaem już, że robiłem tak wcześniej tylko klikając dwukrotnie i skracając czasy badań o 40%, oczywiście że TOP1 badań zostało zauważone(wydałem na te badania ogromną kupę surowców przecież) i co miałem zgłaszać ???? Jaki błąd ???... kiedy to było dla mnie normalne ze tak skracam badania !!!

• 0

#9 deusx

deusx

Admin / programista

• Użytkownik
  • 9370 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 10:11

Poprawiłem post, bo się pomyliłem odnośnie ponownego klikania.

• 0

478457sygnadeus.png

#10 Ani

Ani

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 10:19

Poprawiłem post, bo się pomyliłem odnośnie ponownego klikania.

OK, moje wyjasnienie powyżej jest mam nadzieję jasne i klarowne, proszę o zdjęcie blokady lub jasne wytłumaczenie powodów odmowy zdjęcia blokady.

• 0

#11 deusx

deusx

Admin / programista

• Użytkownik
  • 9370 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 10:38

Powodem bana jest:
1. Zabrania się wykorzystywania błędów lub luk w oprogramowaniu jak również omijania formularzy.

2. Obowiązkiem użytkownika jest powiadomienie administracji o znalezionych błędach lub lukach w oprogramowaniu.

Ty wykorzystałeś błąd w oprogramowaniu dlatego masz blokadę i dodatkowo nie chcesz współpracować, bo uważasz, że wszystko jest ok.

• 0

478457sygnadeus.png

#12 Ani

Ani

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 11:01

Powodem bana jest:
1. Zabrania się wykorzystywania błędów lub luk w oprogramowaniu jak również omijania formularzy.

2. Obowiązkiem użytkownika jest powiadomienie administracji o znalezionych błędach lub lukach w oprogramowaniu.

Ty wykorzystałeś błąd w oprogramowaniu dlatego masz blokadę i dodatkowo nie chcesz współpracować, bo uważasz, że wszystko jest ok.

MCWD

Jeśli moje wyczerpujące wyjaśnie nazywasz brakiem chęci do wpólpracy to puknij się z całej siły w czoło najlepiej w jakąś grubą zbrojoną ścianę, a następnie zrob to jeszcze raz dla pewności.

Podkreślam raz jeszcze, że nie zrobiłem nic wbrew zasadom i regulaminowi gry, a to że nie przewidzieliście takiej sytuacji wprowadzając Tryt do gry jest tylko i wyłącznie waszą - administracji i programistów winą.

Niech to będzie przestrogą dla pozostałej garstki graczy.

Jednocześnie proszę o zwrot pięniędzy za niewykożystane astaty znajdujące się na tym koncie (przelew na moje konto PayPal) ponieważ uważam że niesłusznie zostałem pozbawiony możliwości ich spożytkowania.

Pozdrawiam graczy a administratorom życzę więcej oleju w głowie.

Uffff, nareszcie wolny od tej parszywej gry :)

Użytkownik Ani edytował ten post 11 marzec 2013 - 11:06

• 0

#13 deusx

deusx

Admin / programista

• Użytkownik
  • 9370 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 11:17

Twoje konto zostało zablokowane do wyjaśnienia, ponieważ wykorzystałeś świadomie lub nie błąd w skrypcie, co określa regulamin i jest to oczywistym działaniem. Spotka Cię w każdej tego typu grze a w wyjaśnieniu.

Sam napisałeś, że Ci się wydaje, że wszystko zrobiłeś OK, tłumaczymy Ci, że nie jest OK, inni też by sobie wydali ten tryt.

Za swoje wulgarne zachowanie dostajesz porządnego warna a jak zechcesz przywrócić stan swojego konta do prawidłowego stanu to polecam zmienić zachowanie i zacząć współpracować.

• 0

478457sygnadeus.png

#14 Ani

Ani

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 11:51

Twoje konto zostało zablokowane do wyjaśnienia, ponieważ wykorzystałeś świadomie lub nie błąd w skrypcie, co określa regulamin i jest to oczywistym działaniem. Spotka Cię w każdej tego typu grze a w wyjaśnieniu.

Sam napisałeś, że Ci się wydaje, że wszystko zrobiłeś OK, tłumaczymy Ci, że nie jest OK, inni też by sobie wydali ten tryt.

Za swoje wulgarne zachowanie dostajesz porządnego warna a jak zechcesz przywrócić stan swojego konta do prawidłowego stanu to polecam zmienić zachowanie i zacząć współpracować.

WARNY  mam w głębokim poważaniu z ciemną w dziurką na środku, co do wspólpracy to nie rozumiem na czym miałaby ona polegać ??... że niby co ? to ja mam się kożyć przed tobą i prosić o przywrócenie konta do stanu poprzedniego ? z jakiej racjii ??? w/g mnie to ty powinieneś zaproponować jakieś rozwiąznie tego problemu, dodatkowo ładnie dziękując za odkrycie tej dziury w grze i przepraszając graczy za niedogodności z tym faktem zaistniałe.

Troszkę zejdź na ziemię z tego megalomańskiego piedestału i nabierz pokory w sytuacjach które cię przerastają.

• 3

#15 deusx

deusx

Admin / programista

• Użytkownik
  • 9370 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 12:00

Dostajesz kolejnego warna za niestosowne zachowanie, jeszcze jeden i nie będziesz miał w ogóle możliwości pisania na forum i odwołania się.

Od kiedy ta sytuacja występuje, ile i jakie badania postawiłeś do góry, obniżymy stan, zwrócimy surowce i odblokujemy konto.

• 0

478457sygnadeus.png

#16 Ani

Ani

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 12:17

Dostajesz kolejnego warna za niestosowne zachowanie, jeszcze jeden i nie będziesz miał w ogóle możliwości pisania na forum i odwołania się.

Od kiedy ta sytuacja występuje, ile i jakie badania postawiłeś do góry, obniżymy stan, zwrócimy surowce i odblokujemy konto.

Ja wiem o tej sytuacji od dawna (nie pamiętam dokładnie kiedy pierwszy raz użyłem wielokrotnego skrócenia badań trytem) a kiedy 09.03.2013 po 5-krotnym skróceniu pokazały mi się zerowe czasy badań to podbiłem wszystkie badania jak leciało o 2-3 punkty w górę i niestety nie jestem w stanie teraz powiedzieć które o 2 a które o 3 bo to zależało tylko od tego na które z nich miałem jeszcze surowce.

• 0

#17 deusx

deusx

Admin / programista

• Użytkownik
  • 9370 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 13:27

Mogę przywrócić stan pańskich badań i banku z dnia 8.03.2013, oczywiście jeszcze po wstępnej weryfikacji.

• 0

478457sygnadeus.png

#18 Ani

Ani

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 16:32

Mogę przywrócić stan pańskich badań i banku z dnia 8.03.2013, oczywiście jeszcze po wstępnej weryfikacji.

OK

• 0

#19 Gość_Gal Anonim_*

Gość_Gal Anonim_*
  • Guests

Napisano 11 marzec 2013 - 16:35

Deus czyli masz zamiar skrócić mu bana ?

//warn za spam

//deusx

• 0

#20 kOtello

kOtello

Stary mędrzec

• Użytkownik
  • 727 postów
    • Online: 34d 5h 45m 55s
  • Nazwa z gry:kOtello
  • Uniwersum:UNI 3

Napisano 11 marzec 2013 - 16:48

Deusx, wiem że narażam się na warna ale biorę to na klatę, trudno.

ATI !!! czy Ty kur... nie potrafisz się nigdy powstrzymać ze spamem, wszędzie musisz wtrącić swoje 3 grosze nawet w wątku zarezerwowanym do korespondencji zbanowanych z administracją ?!!!

• 3

Dołączona grafika

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ban, odwołanie

Użytkownicy przeglądający to forum: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych