Skocz do zawartości

Zdjęcie

Handlarz

handlarz zmiana

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#41 Robin

Robin

Paź

• Użytkownik
  • 34 postów
    • Online: 3d 11h 35m 44s

Napisano 15 wrzesień 2017 - 17:55

Tak jak pisałeś: owszem zniechęci graczy, czego efekty zobaczycie niedługo po starcie nowego unii ;).

Użytkownik Robin edytował ten post 15 wrzesień 2017 - 18:20

• 0

#42 spieriz

spieriz

Emerytowany SGO

• Użytkownik
  • 2418 postów
    • Online: 183d 17h 30m 35s
  • Nazwa z gry:spieriz
  • Uniwersum:Uniwersum 8
  • Gadu-Gadu:2388678
  • LokalizacjaKędzierzyn-Koźle

Napisano 15 wrzesień 2017 - 19:09

być może dyskusja byłaby bardziej konstruktywna gdybyś odpowiadał na całość mojego posta a nie jego wybrane, pasujące Ci części, no ale cóż, widać jest to zbyt trudne.

nie widzę sensu w dalszym jej prowadzeniu, deusx wprowadzi to na testowy i się dalej okaże co z tego będzie ;)

• 0

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#43 Robin

Robin

Paź

• Użytkownik
  • 34 postów
    • Online: 3d 11h 35m 44s

Napisano 15 wrzesień 2017 - 19:22

Odpowiedziałem ale skasowałem ostatecznie, bo widzę, że nie ma sensu się powtarzać, skoro próbujecie walić głową w mur, a potem płacz, że serwer dalej świeci pustkami.

Jedyne z czym się powtórzę to to, że lepiej wziąć się za wprowadzanie czegoś nowego, ewentualnie USPRAWNIANIE tego co jest niż za ograniczanie swobód, zwłaszcza, że to serwer x200 speed i dotychczasowe rozwiązania świetnie się sprawdzają. Teraz jak człowiek dostaje dużo deuteru za zadanie to aż morda się cieszy, a potem co będzie ?? "kur.. ciekawe kto to kupi, znów pewnie za pół darmo pójdzie w przeliczniku 2,5:1,5:1 i to pewnie trzeba będzie czekać kilka dni"  - jak myślisz, ilu graczy zachęci to, że z handlem tutaj jest jak w ogame w początkowych latach? dodatkowo wielu obecnych od razu zrezygnuje.

Nie piszę tego typu uwag by hejtować czy coś, tylko dlatego, że chciałbym tutaj dłużej z moimi kumplami pograć, zwłaszcza, że coś zaczyna się dziać i widać, że idzie to w dobrą stronę. Jednakże tego typu zmiana (zlikwidowanie obecnego handlarza) spowoduje, że gra na tym serwerze nie będzie miała większego sensu.

To ostatni mój post w tym temacie :), zwłaszcza, że nie tylko ja tak myślę. 

Użytkownik Robin edytował ten post 15 wrzesień 2017 - 19:34

• 1

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: handlarz, zmiana

Użytkownicy przeglądający to forum: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych