Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ban nalozony przez leonardo

Leonardo ban

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 GAGA

GAGA

Newbie

• Użytkownik
  • 6 postów
    • Online: 3h 30m 24s
  • Nazwa z gry:GAGA
  • Uniwersum:9

Napisano 07 wrzesień 2017 - 20:56

Witam.

Przede wszystkim nie rozumiem tematu nadania bana:

Nick Powód Od Do Przez gaga krążki niszczymy 4 nie 5 07.09.2017 21:31:42 11.09.2017 9:31:42 Leonardo_da

Druga sprawa: prosze o wkejenie wszystkich RW ktore dzis zostay zrobione przez nadgorliwego i probujacego sie wykazac Leonardo... bo jak wiadomo nadgorliwosc jest gorsza od................

Trzecia sprawa: dwa dni temu zglaszalem blad odnosnie straty kiku astatow, gdzie do dzis nie dostalem zadnej informacji od PANA Leonarda czy innego ADMINISTRATORA.

Reasumujac: nie odbudowujecie gry a ja niszczycie zniechecajac graczy do daszej wspolpracy.

Prosze o riposte w/w administratora co rozumie pod postacia sow nadanego bana

Pozdrawiam 

• 0

#2 Leonardo_da_Vinci

Leonardo_da_Vinci

Anielski gwardzista

• Operator
  • 233 postów
    • Online: 18d 10h 3m 24s
  • Nazwa z gry:Leonardo_Vinci
  • Tlen:oddycham
  • LokalizacjaPolska

Napisano 07 wrzesień 2017 - 21:13

Wezwany do tablicy odpowiadam co rozumie:

krążki niszczymy 4 nie 5 w ciągu doby to chyba jasne jak słońce ;) a że jest 5 od północy dnia dzisiejszego więc..... zgodnie z tabelą kar , żadnego błędu z astatami nie dostałem. Ja nie robiłem żadnego RW to Ty je robiłeś, mi nie wolno. Reasumując to pilnuję tu tylko gry zgodnej z regulaminem i to tylko tyle.

Jakieś pytania jeszcze ?? jak coś służę pomocą ;) ban oczywisty i nie podlegający żadnej dyskusji temat do zamknięcia.

• 0

#3 GAGA

GAGA

Newbie

• Użytkownik
  • 6 postów
    • Online: 3h 30m 24s
  • Nazwa z gry:GAGA

Napisano 07 wrzesień 2017 - 21:38

Wezwany do tablicy odpowiadam co rozumie:

krążki niszczymy 4 nie 5 w ciągu doby to chyba jasne jak słońce ;) a że jest 5 od północy dnia dzisiejszego więc..... zgodnie z tabelą kar , żadnego błędu z astatami nie dostałem. Ja nie robiłem żadnego RW to Ty je robiłeś, mi nie wolno. Reasumując to pilnuję tu tylko gry zgodnej z regulaminem i to tylko tyle.

Jakieś pytania jeszcze ?? jak coś służę pomocą ;) ban oczywisty i nie podlegający żadnej dyskusji temat do zamknięcia.

zatem zwracam szacunek, gdzies musial mi jeden moon umknac ;)

• 0

#4 Leonardo_da_Vinci

Leonardo_da_Vinci

Anielski gwardzista

• Operator
  • 233 postów
    • Online: 18d 10h 3m 24s
  • Nazwa z gry:Leonardo_Vinci
  • Tlen:oddycham
  • LokalizacjaPolska

Napisano 07 wrzesień 2017 - 21:40

spoko następnym razem licz i tyle ;) temat zamykam. RW pokasowałem bo były kordy, a nie mam czasu się tym zająć w tej chwili.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Leonardo, ban

Użytkownicy przeglądający to forum: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych