Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zadania - dawajcie swoje propozycje

nowe zadania kontynualcja zadań

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 deusx

deusx

Admin / programista

• Administrator
  • 9270 postów
    • Online: 129d 7h 2m 38s
  • Nazwa z gry:deusx
  • Uniwersum:2-9

Napisano 29 wrzesień 2017 - 09:49

Witam!

Przedstawiajcie proszę swoje propozycje nowych zadań, podając kategorię, zadanie i nagrodę.

Pomijając zadania sojuszowe, które już są w innym temacie.

• 0

Dołączona grafika

#2 deusx

deusx

Admin / programista

• Administrator
  • 9270 postów

Napisano 04 październik 2017 - 21:04

Zatem dodaje swoją propozycję nowych zadań. Niestety nie umiem tego tak fajnie wyliczyć jak Neriel, ale myślę, że mi pomożecie i wspólnie dojdziemy do lepszych wartości, zadań i nagród.

Plik w excel do ściągnięcia:

http://ogam.net.pl/d...ew_mission.xlsx

Podgląd na forum (nie wiem czy będzie czytelne)

Spoiler

Wprowadzenie tych zadań to kwestia jednego dnia, bo cały kod mamy już gotowy, wystarczy go rozszerzyć.

• 0

Dołączona grafika

#3 Fin

Fin

Pachołek

• Użytkownik
  • 16 postów
    • Online: 4h 44m 59s
  • Nazwa z gry:Fin
  • Uniwersum:U8, u9

Napisano 05 październik 2017 - 23:50

Uszczęśliwienie kto wykupi w danym miesiącu max astatów to +50% wykupionych, każdy kto wykupi:
>500 astatów dodatkowe 50 na konto
>1000 astatów dodatkowe 150 na konto
>2000 astatów dodatkowe 350 na konto
Kategoria astaty ;)
  • 0

#4 spieriz

spieriz

Emerytowany SGO

• Użytkownik
  • 2429 postów
    • Online: 186d 22h 49m 50s
  • Nazwa z gry:spieriz
  • Uniwersum:Uniwersum 8
  • Gadu-Gadu:2388678
  • LokalizacjaKędzierzyn-Koźle

Napisano 06 październik 2017 - 12:37

świetny pomysł, podoba mi się! :)

(tak, to jest sarkazm)

• 0

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#5 deusx

deusx

Admin / programista

• Administrator
  • 9270 postów

Napisano 06 październik 2017 - 13:52

Myślę, że kategoria astatów nie ma sensu w opcji zadań :) Zatem czy ktoś skomentuje nowe zadania? Wszystko jest ok? Nikt nic nie ma do dodania?

• 0

Dołączona grafika

#6 zdravko

zdravko

Pachołek

• Użytkownik
  • 11 postów
    • Online: 15h 28m 43s
  • Nazwa z gry:zdravko
  • Uniwersum:9

Napisano 06 październik 2017 - 16:16

Dodałbym nagrodę za 30 poziom ekspedycji - 250 BLN deuteru, powinno choć trochę osłodzić długi czas oczekiwania. Do floty Obrony dodałbym nagrodę za zwykłą obronę planety i samo postawienie obrony. Później napisze szczegóły.

• 0

#7 d4rn0k

d4rn0k

Pachołek

• Użytkownik
  • 11 postów
    • Online: 14h 54m 55s
  • Nazwa z gry:d4rn0k
  • Uniwersum:8

Napisano 06 październik 2017 - 16:32

zadanie są fajne, ukończenie ich daje satysfakcję ale... tyle. Jak zrobisz, zaliczysz to kończy się temat. Moja propozycja to coś w rodzaju dayli questów w grach typu mmorpg. np: wykonaj 1000 udanych ataków, wyfarm 100kkk surowców, zestrzel xx floty itd. a otrzymasz xxx surowców w nagrodę. pomysłów może być milion sto tysięcy i co ważne zmieniać się mogą co kilka dni np co weekend. lub jakieś małe zadanie co dziennie. jakieś większe, do wykonania raz w tygodniu i nagroda adekwatnie większa np. oficer. jakieś mniejsze dniowe (24h) i coś na pociechę, bzdura... ale motywuje by się zalogować i zrobić. trochę pograć i być aktywnym. (btw. te zadania mogą dotyczyć także aktywności na forum). konkrety to już sprawa techniczna. zrobić listę pomysłów poddać pod głosowanie, wybrać te rzadsze z większą nagrodą i te proste za mniejszą. i fru do dzieła:) taki oto jest mój pomysł.

• 0

#8 spieriz

spieriz

Emerytowany SGO

• Użytkownik
  • 2429 postów
    • Online: 186d 22h 49m 50s
  • Nazwa z gry:spieriz
  • Uniwersum:Uniwersum 8
  • Gadu-Gadu:2388678
  • LokalizacjaKędzierzyn-Koźle

Napisano 06 październik 2017 - 17:41

@up popieram, dobry pomysł

spotkałem się z tym w innych grach, ale jakoś mi nie przyszło do głowy aby to tutaj zrobić.

zadania główne, te które zaproponowales sa spoko, tylko mozna by zmniejszyć nagrody i jednocześnie wprowadzić zadania czasowe, jak w propozycji powyżej.

• 0

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#9 Purtk

Purtk

Paź

• Użytkownik
  • 35 postów
    • Online: 1d 54m 11s
  • Nazwa z gry:Purtk
  • Uniwersum:8

Napisano 06 październik 2017 - 21:13

Dodałbym nagrodę za 30 poziom ekspedycji - 250 BLN deuteru, powinno choć trochę osłodzić długi czas oczekiwania. Do floty Obrony dodałbym nagrodę za zwykłą obronę planety i samo postawienie obrony. Później napisze szczegóły.

Po co dodawać jak można w końcu zrobić porządek w badaniach. Są za wolne ni można je w końcu przyspieszyć a nie czekać latami na 30 poziom ekspedycji. Tu trzeba takiego budynku jak nanity wobec robotów... i dlaczego 30 poziom ma być końcem MBN to zrozumiałe ale ekspedycje nie kapuje dlaczwego zostały ograniczone...?

Użytkownik Purtk edytował ten post 06 październik 2017 - 21:16

• 0

#10 Revenge ツ

Revenge ツ

Wysłannik Boga

• Użytkownik
  • 1711 postów
    • Online: 172d 17h 23m 21s
  • Gadu-Gadu:483340
  • Tlen:Oddycham
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 06 październik 2017 - 21:14

Po co dodawać jak można w końcu zrobić porządek w badaniach. Są za wolne ni można je w końcu przyspieszyć a nie czekać latami na 30 poziom ekspedycji. Tu trzeba takiego budynku jak nanity wobec robotów...

30PTE to przywilej do zerowej szansy na czarna dziure. Wiec trzeba sobie to wypracowac i to od Ciebie i Twojej strategii zalezy kiedy ja zrobisz kosztem innych badań. Proste
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nowe zadania, kontynualcja zadań

Użytkownicy przeglądający to forum: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych