Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szukam sposoby na oszczędzanie pieniędzy

oszczędzanie pieniądze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 gabryska

gabryska

Newbie

• Użytkownik
  • 5 postów
    • Online: 32m 9s

Napisano 21 grudzień 2017 - 18:35

Niby temat znany od lat, jednak wciąż brakuje jasno sprecyzowanej odpowiedzi. Mianowicie jak oszczędzać swoje pieniądze a nawet je pomnażać? 

• 0

Czasami jesteś przeuroczy. Jak Gwiazdka, letnie wakacje i malutki szczeniaczek - wszystko w jednym.

#2 Herhor

Herhor

Anielski gwardzista

• Administrator
  • 215 postów
    • Online: 33d 50m 34s
  • Nazwa z gry:Herhor
  • Uniwersum:Admin 5-10
  • LokalizacjaHannover

Napisano 21 grudzień 2017 - 19:50

Niby temat znany od lat, jednak wciąż brakuje jasno sprecyzowanej odpowiedzi. Mianowicie jak oszczędzać swoje pieniądze a nawet je pomnażać? 

1. Na oszczędność sposób jest prosty, o wiele mniej wydawać :D .

2. Pomnażanie - pracować.

Użytkownik Herhor edytował ten post 21 grudzień 2017 - 19:51

• 0

adc28dc0688b4.jpg

| tabela kar | regulamin | regulamin forum |

#3 KuramaPower

KuramaPower

Pachołek

• Użytkownik
  • 18 postów
    • Online: 2d 12h 25m 9s
  • Nazwa z gry:KuramaPower
  • Uniwersum:9
  • LokalizacjaMałopolska

Napisano 21 grudzień 2017 - 20:49

Nie kupywać astatów :szok:

• 0

#4 Narutoo

Narutoo

Newbie

• Użytkownik
  • 5 postów
    • Online: 24m 49s

Napisano 15 styczeń 2018 - 19:48

Hm... Niestety, ale nie będę w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc. To zdecydowanie nie jest moja broszka...

• 0

mimo natłoku sprzecznych emocji i myśli warto zdecydować się na zamknięcie jednego etapu i rozpoczęcie nowego

#5 superJasiu

superJasiu

Newbie

• Użytkownik
  • 8 postów
    • Online: 2h 55m 59s

Napisano 24 styczeń 2018 - 08:27

Szklane skarbonki świnki już nie bardzo działają, wiec może lepiej w coś inwestować, żeby pomnażać? Oszczędzanie trzeba się nauczyć, a  jeżeli już podejść do tego na serio, pierwszymi krokami powinny być energooszczędne rzeczy w naszych mieszkaniach. Warto też kupować żywność z głową, bo to jej najwięcej marnujemy. 

Użytkownik superJasiu edytował ten post 24 styczeń 2018 - 08:27

• 0

#6 Sasa

Sasa

Newbie

• Użytkownik
  • 5 postów
    • Online: 13m 47s

Napisano 23 luty 2018 - 15:39

Ja niestety nie mam doświadczenia w tym obszarze temtycznym... Dlatego też raczej niezbyt będę w stanie pomóc...

• 0

Miłość jest jedyną miarą ludzkich pragnień, tylko miłość jest zdolna znieść granice między bogactwem a biedą, arystokracją a mieszczaństwem, a nawet między rasami.

#7 fomfny

fomfny

Newbie

• Użytkownik
  • 4 postów
    • Online: 29m 31s
  • Nazwa z gry:albertwajcha
  • Uniwersum:kurwinox

Napisano 24 luty 2018 - 11:00

W sumie to juz wiekszosc rzeczy zostala powiedziana. Ja natomiast jak juz cos mam kupic to szukam albo tanszej alternatywy albo patrze jakie sa ceny w sklepach internetowych. Czesto mozna trafic takze na rozmaitego rodzaju promocje co daje oszczednosci rzedu nawet 20-30%. Warto tez czytac blogi tematyczne np. https://fripers.pl/b...a-ktora-wybrac/ dzieki czemu mozna sie dowiedziec o paru waznych kwestiach przed wyborem danego sprzetu. Zostaja jeszcze portale spolecznosciowe z uzywanymi produktami .. jednak mozna brac tylko rzeczy z odbiorem osobistym oraz pisemna gwarancja w sprawdzonym sklepie.

Użytkownik fomfny edytował ten post 04 marzec 2018 - 11:34

• 0

#8 agajaga99

agajaga99

Newbie

• Użytkownik
  • 1 postów
    • Online: 14m 2s
  • Nazwa z gry:agajaga99
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 marzec 2018 - 15:14

Ja regularnie odkładam pieniądze na funduszu pieniężnym. Mam ustawioną dyspozycję, żeby co miesiąc z mojego konta wypływało 100 zł. Taki fundusz jest bardzo bezpieczny, jak lokata i daję dobre zyski. Tak ok. 4% przez rok.

• 0

#9 dandlaaa

dandlaaa

Newbie

• Użytkownik
  • 5 postów
    • Online: 17m 57s
  • Nazwa z gry:dandl
  • Uniwersum:dandl

Napisano 15 maj 2018 - 19:00

Ja bym się w tym temacie doradził znajomych. Moim zdaniem jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie :)

• 0

Bycia z tobą nigdy nie uważałem za coś niewłaściwego. To jedyna dobra rzecz, jaką zrobiłem. Ty jesteś jedynym dobrem w moim życiu.

#10 stabilo

stabilo

Newbie

• Użytkownik
  • 6 postów
    • Online: 21h 44m 33s
  • Nazwa z gry:stabilo
  • Uniwersum:10

Napisano 16 maj 2018 - 11:05

Znaleźć dobrą pracę albo samemu czymś handlować.Lokaty bankowe są dobre ale tak od 200 - 300 tyś zł.Giełdy nie polecam bo można przeważnie na nich stracić.

• 0

#11 Dorota40

Dorota40

Newbie

• Użytkownik
  • 6 postów
    • Online: 23m 26s

Napisano 16 maj 2018 - 14:31

Przede wszystkim, to trzeba pamiętać o tym, że wybierając oferty kredytowe koniecznie trzeba sprawdzać aktualne rankingi. Dość ciekawe opcje tego typu są na lowcakredytow.pl kredyt online :) Warto się temu bliżej przyjrzeć ;)

• 0

Mam taką teorię, że z wiekiem tracimy zdolność do bycia szczęśliwym.

#12 robert972

robert972

Newbie

• Użytkownik
  • 6 postów
    • Online: 34m 20s

Napisano 21 maj 2018 - 09:50

Najlepszym rozwiązaniem jest dobra lokata terminowa.

Dobra i tania polisa na życie z rankingubezpieczennazycie.pl oraz dobre ubezpieczenie na życie po 70 roku życia na rankingubezpieczennazycie.pl

Użytkownik robert972 edytował ten post 21 maj 2018 - 09:50

• 0

Użytkownicy przeglądający to forum: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych