Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liga Typera - rozgrzewka vol. 1

liga typera konkursy

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 nebu

nebu

    Stary mędrzec

  • Global Moderator
  • 799 postów
    • Online: 147d 20h 41m 49s
  • Nazwa z gry:nebu
  • Uniwersum:7
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 20 marzec 2018 - 00:21

 

Rozpoczynamy zmagania w Lidze Typera  :)

Na początek rozgrywek mała rozgrzewka. Z racji zbliżających się meczów towarzyskich

sprawdzimy Wasze umiejętności w typowaniu wyników meczów reprezentacji.

Dodatkowo mamy 1 JOKERA !

 
rozgrzewka nr 1
 
23.03. 17:00 
Azerbejdżan - Białoruś -
Bułgaria - Bośnia Hercegowina -
Cypr - Czarnogóra -
Rosja - Brazylia -
23.03. 18:00 
Norwegia - Australia -
23.03. 18:30 
Turcja - Irlandia -
23.03. 19:00 
Tunezja - Iran -
Węgry - Kazachstan -
23.03. 20:00 
Grecja - Szwajcaria -
Macedonia - Finlandia -
Polska - Nigeria -
Portugalia - Egipt -
Ukraina - Arabia Saudyjska -
23.03. 20:30 
Peru - Chorwacja -
Serbia - Maroko -
23.03. 20:45
Austria - Słowenia -
Holandia - Anglia -
Niemcy - Hiszpania -
Szkocja - Kostaryka -
Włochy - Argentyna -
23.03. 21:00
Francja - Kolumbia -
23.03. 22:00 
Curacao - Boliwia -
Meksyk - Islandia -
24.03. 12:00 
Kenia - Comoros -
Togo - Wybrzeże Kości Słoniowej -
24.03. 15:00 
Armenia - Estonia -
Irlandia Północna - Korea Południowa -
24.03. 16:00 
Gruzja - Litwa -
Kanada - Nowa Zelandia -
24.03. 18:00 
Szwecja - Chile -
24.03. 19:30 
Izrael-Rumunia -
25.03. 12:00 
Kuwejt - Kamerun -
25.03. 16:00 
Gibraltar - Łotwa -
25.03. 18:00 
Wyspy Owcze - Liechtenstein -
 
JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)
23.03. 20:45 Niemcy - Hiszpania -

 

Zasady typowania meczów:
1 ~ Wygrana gospodarza
0 ~ Remis
2 ~ Wygrana gości
10 ~ Wygrana lub remis gospodarza
02 ~ Remis lub wygrana gości

Przykład :
FC Barcelona vs Levante ~ 1 - wygra FC Barcelona
Bayern vs Borussia ~ 0 - remis
Chelsea vs Liverpool ~ 2 - wygra Liverpool
PSG - Monaco ~ 10 - wygra lub zremisuje gospodarz
Juventus - AS Roma ~ 02 - remis lub wygrana gości

 

 

Typować można do dnia: 23/03/2018 r. godz: 17:00

 

Regulamin:
1. Uczestnikiem niniejszego konkursu może być każdy, kto posiada aktywne (niezablokowane) konto na forum.ogam.net.pl i konto (w serwisie ogam.net.pl) na jednym z uniwersów 5,7,8,9,10.
2. Zgłoszenie do konkursy może nastąpić wyłącznie z jednego konta Uczestnika pod rygorem całkowitego wykluczenia z konkursu.
3. Zgłoszenie uczestnictwa w konkursie następuje poprzez napisanie wyłączenie jednego postu w niniejszym temacie.
4. Uczestnik, który napisze więcej niż jeden post lub napisany post edytuje, zostaje zdyskwalifikowany.
5. Wszystkie aktualne mecze do typowania będą znajdować się w niniejszym temacie.
6. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia: 23/03/2018 r. godz: 17:00
7. Po zakończeniu rozgrzewki nr 1, Organizator przedstawia klasyfikację obejmującą zdobyte przez uczestników punkty.
8. W razie pomyłki Organizatora i wrzuceniu meczów ze złej kolejki oraz w przypadku nierozegrania meczu lub rozgrywania go w terminie innym niż pierwotnie wyznaczony, wszystkie typy tych meczów są anulowane.
9. Nagroda obejmuje obecnie uniwersa 5,7,8,9,10.

10. Zgłoszenie do konkursu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

 

Punktacja:

Dobrze wytypowany mecz przy wariancie 1/0/2 - 1 pkt
Źle wytypowany mecz - 0 pkt

Dobrze wytypowany mecz przy wariancie 10/02 - 0.5 pkt
Joker - Poprawnie wytypowany wynik wybranego przez Organizatora meczu - 5 pkt

Nagrody:
Za poprawne wytypowanie wszystkich meczów rozgrzewce nr 1 (bez wariantów 10/02) - 50 * ilość meczów. (Nie dotyczy meczu "Joker")
Za poprawne wytypowanie wszystkich meczów rozgrzewce nr 1(z wariantami 10/02) - 15 * ilość meczów. (Nie dotyczy meczu "Joker")
Najwięcej punktów w rozgrzewce nr 1- 30 astatów
 

  • 0

Operator Gry Uniwersum 7 Uniwersum 8 |

 | tabela kar | regulamin | regulamin forum |

 

 


#2 Dusha

Dusha

    Paladyn

  • Użytkownik
  • 41 postów
    • Online: 1d 6h 54m 31s
  • Nazwa z gry:Dusha
  • Uniwersum:10

Napisano 20 marzec 2018 - 20:59

Witam zgłaszam się do konkursu Uni 10 nick Dusha

 

rozgrzewka nr 1
 
23.03. 17:00 
Azerbejdżan ~10~ Białoruś - wygra Azerbejdżan lub remis
Bułgaria ~2~ Bośnia Hercegowina - wygra Bułgaria
Cypr ~2~ Czarnogóra - wygra Czarnogóra
Rosja ~2~ Brazylia - wygra Brazylia
23.03. 18:00 
Norwegia ~1~ Australia - wygra Norwegia
23.03. 18:30 
Turcja ~2~ Irlandia - wygra Irlandia
23.03. 19:00 
Tunezja ~2~ Iran - wygra Iran
Węgry ~1~ Kazachstan - wygrają Węgry
23.03. 20:00 
Grecja ~2~ Szwajcaria - wygra Szwajcaria
Macedonia ~2~ Finlandia - wygra Finladnia
Polska ~1~ Nigeria - wygra Polska
Portugalia ~1~ Egipt - wygra Portugalia
Ukraina  ~1~ Arabia Saudyjska - wygra Ukraina
23.03. 20:30 
Peru ~2~ Chorwacja - wygra Chorwacja
Serbia ~1~ Maroko - wygra Serbia
23.03. 20:45
Austria ~1~ Słowenia - wygra Austria
Holandia ~1~ Anglia - wygra Holandia
Niemcy ~1~ Hiszpania - wygrają Niemcy
Szkocja ~1~ Kostaryka - wygra Szkocja
Włochy ~2~ Argentyna - wygra Argentyna
23.03. 21:00
Francja ~1~ Kolumbia - wygra Francja
23.03. 22:00 
Curacao ~0~ Boliwia - remis
Meksyk ~1~ Islandia - wygra Meksyk
24.03. 12:00 
Kenia ~0~ Comoros - remis
Togo ~2 ~Wybrzeże Kości Słoniowej - wygra Wybrzeże Kości Słoniowej
24.03. 15:00 
Armenia ~1~ Estonia - wygra Armenia
Irlandia Północna ~1~ Korea Południowa - wygra Irlandia Północna
24.03. 16:00 
Gruzja ~ 0~ Litwa - remis
Kanada ~1 ~Nowa Zelandia - wygra Kanada
24.03. 18:00 
Szwecja ~2~ Chile - wygra Chile
24.03. 19:30 
Izrael ~2~ Rumunia - wygra Rumunia
25.03. 12:00 
Kuwejt~ 2 ~Kamerun - wygra Kamerun
25.03. 16:00 
Gibraltar~ 2~ Łotwa - wygra Łotwa
25.03. 18:00 
Wyspy Owcze~ 2~ Liechtenstein - wygra Liechtenstein
 
 

JOKER
23.03. 20:45
Niemcy 2:0 Hiszpania

 


  • 0

#3 Andragon

Andragon

    Waleczny templariusz

  • Użytkownik
  • 98 postów
    • Online: 7d 13h 45m 4s
  • Nazwa z gry:Andragon
  • Uniwersum:5
  • LokalizacjaMotor Lublin

Napisano 21 marzec 2018 - 12:09

Azerbejdżan - Białoruś - 1
Bułgaria - Bośnia Hercegowina - 0
Cypr - Czarnogóra - 2
Rosja - Brazylia - 2
23.03. 18:00
Norwegia - Australia - 0
23.03. 18:30
Turcja - Irlandia - 1
23.03. 19:00
Tunezja - Iran - 2
Węgry - Kazachstan - 1
23.03. 20:00
Grecja - Szwajcaria - 2
Macedonia - Finlandia - 2
Polska - Nigeria - 1
Portugalia - Egipt - 1
Ukraina - Arabia Saudyjska - 1
23.03. 20:30
Peru - Chorwacja - 1
Serbia - Maroko - 1
23.03. 20:45
Austria - Słowenia - 1
Holandia - Anglia - 2
Niemcy - Hiszpania - 1
Szkocja - Kostaryka - 2
Włochy - Argentyna - 2
23.03. 21:00
Francja - Kolumbia - 1
23.03. 22:00
Curacao - Boliwia - 2
Meksyk - Islandia - 1
24.03. 12:00
Kenia - Comoros - 1
Togo - Wybrzeże Kości Słoniowej - 2
24.03. 15:00
Armenia - Estonia - 1
Irlandia Północna - Korea Południowa -1
24.03. 16:00
Gruzja - Litwa - 2
Kanada - Nowa Zelandia -1
24.03. 18:00
Szwecja - Chile - 2
24.03. 19:30
Izrael-Rumunia - 2
25.03. 12:00
Kuwejt - Kamerun - 2
25.03. 16:00
Gibraltar - Łotwa - 2
25.03. 18:00
Wyspy Owcze - Liechtenstein - 1

JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)
23.03. 20:45 Niemcy - Hiszpania - 2:0 dla Niemiec
  • 0

#4 Vernon

Vernon

    Paź

  • Użytkownik
  • 36 postów
    • Online: 7d 13h 32m 21s
  • Nazwa z gry:Goku/Vegeta
  • Uniwersum:3, 10

Napisano 21 marzec 2018 - 12:30

23.03. 17:00 
Azerbejdżan - Białoruś - 2
Bułgaria - Bośnia Hercegowina - 1
Cypr - Czarnogóra - 2
Rosja - Brazylia - 2
23.03. 18:00 
Norwegia - Australia -2
23.03. 18:30 
Turcja - Irlandia - 2
23.03. 19:00 
Tunezja - Iran - 2
Węgry - Kazachstan - 1
23.03. 20:00 
Grecja - Szwajcaria - 2
Macedonia - Finlandia - 2
Polska - Nigeria - 1
Portugalia - Egipt - 1
Ukraina - Arabia Saudyjska - 1
23.03. 20:30 
Peru - Chorwacja - 2
Serbia - Maroko - 0
23.03. 20:45
Austria - Słowenia - 1
Holandia - Anglia - 1
Niemcy - Hiszpania - 1
Szkocja - Kostaryka - 1
Włochy - Argentyna - 2
23.03. 21:00
Francja - Kolumbia - 2
23.03. 22:00 
Curacao - Boliwia - 0
Meksyk - Islandia - 1
24.03. 12:00 
Kenia - Comoros - 0
Togo - Wybrzeże Kości Słoniowej - 2
24.03. 15:00 
Armenia - Estonia - 2
Irlandia Północna - Korea Południowa - 0
24.03. 16:00 
Gruzja - Litwa - 0
Kanada - Nowa Zelandia - 1
24.03. 18:00 
Szwecja - Chile - 1
24.03. 19:30 
Izrael-Rumunia - 2
25.03. 12:00 
Kuwejt - Kamerun - 1
25.03. 16:00 
Gibraltar - Łotwa - 2
25.03. 18:00 
Wyspy Owcze - Liechtenstein - 0
 
JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)
23.03. 20:45 Niemcy - Hiszpania - 2:1

  • 0

Dołączona grafika


#5 Leonardo_da_Vinci

Leonardo_da_Vinci

    Nawiedzony Lucyfer

  • Operator
  • 481 postów
    • Online: 34d 18h 19m 49s
  • Nazwa z gry:Leonardo_Vinci
  • Uniwersum:9
  • Tlen:oddycham
  • LokalizacjaPolska

Napisano 21 marzec 2018 - 12:39

23.03. 17:00 
Azerbejdżan - Białoruś - 2
Bułgaria - Bośnia Hercegowina - 1
Cypr - Czarnogóra - 2
Rosja - Brazylia - 2
23.03. 18:00 
Norwegia - Australia -1
23.03. 18:30 
Turcja - Irlandia - 2
23.03. 19:00 
Tunezja - Iran - 1
Węgry - Kazachstan - 1
23.03. 20:00 
Grecja - Szwajcaria - 2
Macedonia - Finlandia - 2
Polska - Nigeria - 1
Portugalia - Egipt - 1
Ukraina - Arabia Saudyjska - 1
23.03. 20:30 
Peru - Chorwacja - 1
Serbia - Maroko - 1
23.03. 20:45
Austria - Słowenia - 1
Holandia - Anglia - 2
Niemcy - Hiszpania - 2
Szkocja - Kostaryka - 2
Włochy - Argentyna - 2
23.03. 21:00
Francja - Kolumbia - 1
23.03. 22:00 
Curacao - Boliwia - 2
Meksyk - Islandia - 1
24.03. 12:00 
Kenia - Comoros - 1
Togo - Wybrzeże Kości Słoniowej - 2
24.03. 15:00 
Armenia - Estonia - 0
Irlandia Północna - Korea Południowa - 0
24.03. 16:00 
Gruzja - Litwa - 1
Kanada - Nowa Zelandia - 1
24.03. 18:00 
Szwecja - Chile - 1
24.03. 19:30 
Izrael-Rumunia - 1
25.03. 12:00 
Kuwejt - Kamerun - 2
25.03. 16:00 
Gibraltar - Łotwa - 2
25.03. 18:00 
Wyspy Owcze - Liechtenstein - 2
 
JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)
23.03. 20:45 Niemcy - Hiszpania - 2:3

  • 0

                        Operator Gry, UNI 5, UNI 9, UNI 10 


#6 Eustachy

Eustachy

    Newbie

  • Użytkownik
  • 4 postów
    • Online: 18m 46s
  • Nazwa z gry:Eustachy
  • Uniwersum:10

Napisano 21 marzec 2018 - 13:10

Zgłaszam się do konkursu
 
 
 
 
Azerbejdżan - Białoruś - 2 ~ Wygrana gości
Bułgaria - Bośnia Hercegowina - 1 ~ Wygrana gospodarza
Cypr - Czarnogóra - 02 ~ Remis lub wygrana gości
Rosja - Brazylia - 2 ~ Wygrana gości
23.03. 18:00 
Norwegia - Australia - 1 ~ Wygrana gospodarza
23.03. 18:30 
Turcja - Irlandia - 2 ~ Wygrana gości
23.03. 19:00 
Tunezja - Iran - 1 ~ Wygrana gospodarza
Węgry - Kazachstan - 1 ~ Wygrana gospodarza
23.03. 20:00 
Grecja - Szwajcaria - 10 ~ Wygrana lub remis gospodarza
Macedonia - Finlandia - 10 ~ Wygrana lub remis gospodarza
Polska - Nigeria - 1 ~ Wygrana gospodarza
Portugalia - Egipt - 1 ~ Wygrana gospodarza
Ukraina - Arabia Saudyjska - 10 ~ Wygrana lub remis gospodarza
23.03. 20:30 
Peru - Chorwacja - 2 ~ Wygrana gości
Serbia - Maroko - 0 ~ Remis
23.03. 20:45
Austria - Słowenia - 1 ~ Wygrana gospodarza
Holandia - Anglia - 2 ~ Wygrana gości
Niemcy - Hiszpania - 1 ~ Wygrana gospodarza
Szkocja - Kostaryka - 0 ~ Remis
Włochy - Argentyna - 1 ~ Wygrana gospodarza
23.03. 21:00
Francja - Kolumbia - 1 ~ Wygrana gospodarza
23.03. 22:00 
Curacao - Boliwia - 10 ~ Wygrana lub remis gospodarza
Meksyk - Islandia - 02 ~ Remis lub wygrana gości
24.03. 12:00 
Kenia - Comoros - 02 ~ Remis lub wygrana gości
Togo - Wybrzeże Kości Słoniowej - 10 ~ Wygrana lub remis gospodarza
24.03. 15:00 
Armenia - Estonia - 10 ~ Wygrana lub remis gospodarza
Irlandia Północna - Korea Południowa - 10 ~ Wygrana lub remis gospodarza
24.03. 16:00 
Gruzja - Litwa - 10 ~ Wygrana lub remis gospodarza
Kanada - Nowa Zelandia - 02 ~ Remis lub wygrana gości
24.03. 18:00 
Szwecja - Chile - 1 ~ Wygrana gospodarza
24.03. 19:30 
Izrael-Rumunia - 2 ~ Wygrana gości
25.03. 12:00 
Kuwejt - Kamerun - 1 ~ Wygrana gospodarza
25.03. 16:00 
Gibraltar - Łotwa - 2 ~ Wygrana gości
25.03. 18:00 
Wyspy Owcze - Liechtenstein - 2 ~ Wygrana gości
 

JOKER
23.03. 20:45 Niemcy - Hiszpania - 2:1

 


  • 0

#7 Catalyst

Catalyst

    Największy fighter

  • Użytkownik
  • 1652 postów
    • Online: 166d 3h 4m
  • Nazwa z gry:Catalyst
  • Uniwersum:10

Napisano 21 marzec 2018 - 13:58

23.03. 17:00 
Azerbejdżan - Białoruś - 0
Bułgaria - Bośnia Hercegowina -2
Cypr - Czarnogóra -2
Rosja - Brazylia -2
23.03. 18:00 
Norwegia - Australia -1
23.03. 18:30 
Turcja - Irlandia -1
23.03. 19:00 
Tunezja - Iran -1
Węgry - Kazachstan -1
23.03. 20:00 
Grecja - Szwajcaria -2
Macedonia - Finlandia -1
Polska - Nigeria -1
Portugalia - Egipt -1
Ukraina - Arabia Saudyjska -1
23.03. 20:30 
Peru - Chorwacja -2
Serbia - Maroko -1
23.03. 20:45
Austria - Słowenia -1
Holandia - Anglia -0
Niemcy - Hiszpania -1
Szkocja - Kostaryka -1
Włochy - Argentyna -2
23.03. 21:00
Francja - Kolumbia -1
23.03. 22:00 
Curacao - Boliwia -1
Meksyk - Islandia -1
24.03. 12:00 
Kenia - Comoros -1
Togo - Wybrzeże Kości Słoniowej -2
24.03. 15:00 
Armenia - Estonia -2
Irlandia Północna - Korea Południowa -0
24.03. 16:00 
Gruzja - Litwa -1
Kanada - Nowa Zelandia -1
24.03. 18:00 
Szwecja - Chile -2
24.03. 19:30 
Izrael-Rumunia -2
25.03. 12:00 
Kuwejt - Kamerun -2
25.03. 16:00 
Gibraltar - Łotwa -2
25.03. 18:00 
Wyspy Owcze - Liechtenstein -2
 
JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)
23.03. 20:45 Niemcy - Hiszpania -2:1

  • 0

Dołączona grafika


#8 Szybki

Szybki

    Newbie

  • Użytkownik
  • 8 postów
    • Online: 6h 1m 39s
  • Nazwa z gry:Szybki
  • Uniwersum:9

Napisano 21 marzec 2018 - 15:24

Zgłaszam swoje uczestnictwo w konkursie, Szybki z Uni 9
Moje typy:
 
rozgrzewka nr 1
 
23.03. 17:00 
Azerbejdżan - Białoruś - 2
Bułgaria - Bośnia Hercegowina - 1
Cypr - Czarnogóra - 2
Rosja - Brazylia - 0
23.03. 18:00 
Norwegia - Australia - 1
23.03. 18:30 
Turcja - Irlandia - 1
23.03. 19:00 
Tunezja - Iran - 1
Węgry - Kazachstan - 1
23.03. 20:00 
Grecja - Szwajcaria - 2
Macedonia - Finlandia - 2
Polska - Nigeria - 1
Portugalia - Egipt - 1
Ukraina - Arabia Saudyjska - 1
23.03. 20:30 
Peru - Chorwacja - 2
Serbia - Maroko - 1
23.03. 20:45
Austria - Słowenia - 1
Holandia - Anglia - 2
Niemcy - Hiszpania - 0
Szkocja - Kostaryka - 1
Włochy - Argentyna - 2
23.03. 21:00
Francja - Kolumbia - 1
23.03. 22:00 
Curacao - Boliwia - 2
Meksyk - Islandia - 1
24.03. 12:00 
Kenia - Comoros - 1
Togo - Wybrzeże Kości Słoniowej - 2
24.03. 15:00 
Armenia - Estonia - 0
Irlandia Północna - Korea Południowa - 1
24.03. 16:00 
Gruzja - Litwa - 2
Kanada - Nowa Zelandia - 2
24.03. 18:00 
Szwecja - Chile - 2
24.03. 19:30 
Izrael-Rumunia - 2
25.03. 12:00 
Kuwejt - Kamerun - 2
25.03. 16:00 
Gibraltar - Łotwa - 2
25.03. 18:00 
Wyspy Owcze - Liechtenstein - 1
 
JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)
23.03. 20:45 Niemcy - Hiszpania - 2:0

  • 0

#9 nebu

nebu

    Stary mędrzec

  • Global Moderator
  • 799 postów
    • Online: 147d 20h 41m 49s
  • Nazwa z gry:nebu
  • Uniwersum:7
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 21 marzec 2018 - 21:09

no widzę juz pierwsze typy :)
brawo wy :)
czyżby mecz joker był pewnikiem ;)
  • 0

Operator Gry Uniwersum 7 Uniwersum 8 |

 | tabela kar | regulamin | regulamin forum |

 

 


#10 romascano

romascano

    Newbie

  • Użytkownik
  • 9 postów
    • Online: 9h 34m 29s
  • Nazwa z gry:romascano
  • Uniwersum:10

Napisano 22 marzec 2018 - 11:48

rozgrzewka nr 1
 
23.03. 17:00 
Azerbejdżan - Białoruś - 1 (wygrana Azerbejdżan)
Bułgaria - Bośnia Hercegowina - 1 (wygrana Bułgaria)
Cypr - Czarnogóra - 2 (wygrana Czarnogóra )
Rosja - Brazylia - 0 (remis)
23.03. 18:00 
Norwegia - Australia - 2 (wygrana Australia)
23.03. 18:30 
Turcja - Irlandia - 1 (wygrana Turcja)
23.03. 19:00 
Tunezja - Iran - 1 (wygrana Tunezja)
Węgry - Kazachstan - 1 (wygrana Węgry)
23.03. 20:00 
Grecja - Szwajcaria - 2 (wygrana Szwajcaria)
Macedonia - Finlandia - 2 (wygrana Finlandia)
Polska - Nigeria - 1 (wygrana Polski)
Portugalia - Egipt - 1 (wygrana Portugalia)
Ukraina - Arabia Saudyjska - 1 (wygrana Ukraina)
23.03. 20:30 
Peru - Chorwacja - 2 (wygrana Chorwacja)
Serbia - Maroko - 1 (wygrana Serbia)
23.03. 20:45
Austria - Słowenia - 10 (wygrana lub remis Austrii)
Holandia - Anglia - 2 (wygrana Anglii)
Niemcy - Hiszpania - 1 (wygrana Niemcy)
Szkocja - Kostaryka - 1 (wygrana Szkocja)
Włochy - Argentyna - 2 (wygrana Argentyna)
23.03. 21:00
Francja - Kolumbia - 1 (wygrana Francja)
23.03. 22:00 
Curacao - Boliwia - 2 (wygra Boliwia)
Meksyk - Islandia - 2 (wygra Islandia)
24.03. 12:00 
Kenia - Comoros - 1 (wygra Kenia)
Togo - Wybrzeże Kości Słoniowej - 2 (wygra Wybrzeże Kości Słoniowej)
24.03. 15:00 
Armenia - Estonia - 1 (wygra Armenia)
Irlandia Północna - Korea Południowa - 1 (wygra Irlandia Północna)
24.03. 16:00 
Gruzja - Litwa - 2 (wygra Litwa)
Kanada - Nowa Zelandia - 2 (wygra Nowa Zelandia)
24.03. 18:00 
Szwecja - Chile - 1 (wygra Szwecja)
24.03. 19:30 
Izrael-Rumunia - 2 (wygra Rumunia)
25.03. 12:00 
Kuwejt - Kamerun - 2 (wygra Kamerun)
25.03. 16:00 
Gibraltar - Łotwa - 2 (wygra Łotwa)
25.03. 18:00 
Wyspy Owcze - Liechtenstein - 2 (wygra Liechtenstein)
 
JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)
23.03. 20:45 Niemcy - Hiszpania - 3:1

  • 0

#11 gruszkes

gruszkes

    Newbie

  • Użytkownik
  • 9 postów
    • Online: 1d 12h 45m 14s
  • Nazwa z gry:gruszka
  • Uniwersum:6

Napisano 22 marzec 2018 - 11:58

23.03. 17:00 
Azerbejdżan - Białoruś - 0
Bułgaria - Bośnia Hercegowina - 2
Cypr - Czarnogóra - 2
Rosja - Brazylia - 2
 
23.03. 18:00 
Norwegia - Australia - 1
 
23.03. 18:30 
Turcja - Irlandia - 1
 
23.03. 19:00 
Tunezja - Iran - 20
Węgry - Kazachstan - 1
 
23.03. 20:00 
Grecja - Szwajcaria - 2
Macedonia - Finlandia - 10
Polska - Nigeria - 1
Portugalia - Egipt - 1
Ukraina - Arabia Saudyjska - 1
 
23.03. 20:30 
Peru - Chorwacja - 2
Serbia - Maroko - 10
 
23.03. 20:45
Austria - Słowenia - 1
Holandia - Anglia - 20
Niemcy - Hiszpania - 1
Szkocja - Kostaryka - 1
Włochy - Argentyna - 10
 
23.03. 21:00
Francja - Kolumbia - 10
 
23.03. 22:00 
Curacao - Boliwia - 1
Meksyk - Islandia - 1
 
24.03. 12:00 
Kenia - Comoros - 1
Togo - Wybrzeże Kości Słoniowej - 2
 
24.03. 15:00 
Armenia - Estonia - 2
Irlandia Północna - Korea Południowa - 10
 
24.03. 16:00 
Gruzja - Litwa - 10
Kanada - Nowa Zelandia - 1
 
24.03. 18:00 
Szwecja - Chile - 20
 
24.03. 19:30 
Izrael-Rumunia - 2
 
25.03. 12:00 
Kuwejt - Kamerun - 2
 
25.03. 16:00 
Gibraltar - Łotwa - 2
 
25.03. 18:00 
Wyspy Owcze - Liechtenstein - 2
 
JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)
23.03. 20:45 Niemcy - Hiszpania - 2:1

  • 0

#12 koza2424

koza2424

    Newbie

  • Użytkownik
  • 9 postów
    • Online: 2h 34m 47s
  • Nazwa z gry:joint2424
  • Uniwersum:10

Napisano 22 marzec 2018 - 19:17

joint2424

 

 

 

Azerbejdżan - Białoruś - 1
Bułgaria - Bośnia Hercegowina - 0
Cypr - Czarnogóra - 2
Rosja - Brazylia - 2
23.03. 18:00 
Norwegia - Australia - 0
23.03. 18:30 
Turcja - Irlandia - 1
23.03. 19:00 
Tunezja - Iran - 2
Węgry - Kazachstan - 1
23.03. 20:00 
Grecja - Szwajcaria - 2
Macedonia - Finlandia - 2
Polska - Nigeria - 1
Portugalia - Egipt - 1
Ukraina - Arabia Saudyjska - 1
23.03. 20:30 
Peru - Chorwacja - 1
Serbia - Maroko - 1
23.03. 20:45
Austria - Słowenia - 1
Holandia - Anglia - 2
Niemcy - Hiszpania - 1
Szkocja - Kostaryka - 2
Włochy - Argentyna - 2
23.03. 21:00
Francja - Kolumbia - 1
23.03. 22:00 
Curacao - Boliwia - 2
Meksyk - Islandia - 1
24.03. 12:00 
Kenia - Comoros - 1
Togo - Wybrzeże Kości Słoniowej - 2
24.03. 15:00 
Armenia - Estonia - 1
Irlandia Północna - Korea Południowa -1
24.03. 16:00 
Gruzja - Litwa - 2
Kanada - Nowa Zelandia -1
24.03. 18:00 
Szwecja - Chile - 2
24.03. 19:30 
Izrael-Rumunia - 2
25.03. 12:00 
Kuwejt - Kamerun - 2
25.03. 16:00 
Gibraltar - Łotwa - 2
25.03. 18:00 
Wyspy Owcze - Liechtenstein - 1

JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)
23.03. 20:45 Niemcy - Hiszpania - 2:0 dla Niemiec 


  • 0

#13 destiny

destiny

    Nawiedzony Lucyfer

  • Użytkownik
  • 378 postów
    • Online: 303d 22h 7m 5s
  • Nazwa z gry:Destiny
  • Uniwersum:8

Napisano 22 marzec 2018 - 20:28

23.03. 17:00 
Azerbejdżan - Białoruś -1
Bułgaria - Bośnia Hercegowina -1
Cypr - Czarnogóra -2
Rosja - Brazylia -2
23.03. 18:00 
Norwegia - Australia -0
23.03. 18:30 
Turcja - Irlandia -1
23.03. 19:00 
Tunezja - Iran -1
Węgry - Kazachstan -1
23.03. 20:00 
Grecja - Szwajcaria -2
Macedonia - Finlandia -2
Polska - Nigeria -1
Portugalia - Egipt -1
Ukraina - Arabia Saudyjska -1
23.03. 20:30 
Peru - Chorwacja -2
Serbia - Maroko -1
23.03. 20:45
Austria - Słowenia -1
Holandia - Anglia -2
Niemcy - Hiszpania -2
Szkocja - Kostaryka -1
Włochy - Argentyna -2
23.03. 21:00
Francja - Kolumbia -2
23.03. 22:00 
Curacao - Boliwia -2
Meksyk - Islandia -2
24.03. 12:00 
Kenia - Comoros -1
Togo - Wybrzeże Kości Słoniowej -2
24.03. 15:00 
Armenia - Estonia -0
Irlandia Północna - Korea Południowa -0
24.03. 16:00 
Gruzja - Litwa -2
Kanada - Nowa Zelandia -0
24.03. 18:00 
Szwecja - Chile -2
24.03. 19:30 
Izrael-Rumunia -2
25.03. 12:00 
Kuwejt - Kamerun -2
25.03. 16:00 
Gibraltar - Łotwa -2
25.03. 18:00 
Wyspy Owcze - Liechtenstein -2
 
JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)
23.03. 20:45 Niemcy - Hiszpania - 1:3

  • 0

#14 MOCZAR

MOCZAR

    Stary mędrzec

  • Użytkownik
  • 799 postów
    • Online: 195d 16h 13m 9s
  • Nazwa z gry:Joyek
  • Uniwersum:7
  • Tlen:jest potrzebny
  • LokalizacjaPolska północna

Napisano 23 marzec 2018 - 14:15

rozgrzewka nr 1
 
23.03. 17:00 
Azerbejdżan - Białoruś - 2
Bułgaria - Bośnia Hercegowina - 1
Cypr - Czarnogóra - 2
Rosja - Brazylia - 1
23.03. 18:00 
Norwegia - Australia - 1
23.03. 18:30 
Turcja - Irlandia - 2
23.03. 19:00 
Tunezja - Iran - 2
Węgry - Kazachstan - 1
23.03. 20:00 
Grecja - Szwajcaria - 2
Macedonia - Finlandia - 2
Polska - Nigeria - 1
Portugalia - Egipt - 1
Ukraina - Arabia Saudyjska - 1
23.03. 20:30 
Peru - Chorwacja - 2
Serbia - Maroko - 1
23.03. 20:45
Austria - Słowenia - 1
Holandia - Anglia - 2
Niemcy - Hiszpania - 1
Szkocja - Kostaryka - 1
Włochy - Argentyna - 1
23.03. 21:00
Francja - Kolumbia - 1
23.03. 22:00 
Curacao - Boliwia - 2
Meksyk - Islandia - 2
24.03. 12:00 
Kenia - Comoros - 1
Togo - Wybrzeże Kości Słoniowej - 2
24.03. 15:00 
Armenia - Estonia - 1
Irlandia Północna - Korea Południowa - 1
24.03. 16:00 
Gruzja - Litwa - 2
Kanada - Nowa Zelandia - 2
24.03. 18:00 
Szwecja - Chile - 1
24.03. 19:30 
Izrael-Rumunia - 2 
25.03. 12:00 
Kuwejt - Kamerun - 2
25.03. 16:00 
Gibraltar - Łotwa - 2
25.03. 18:00 
Wyspy Owcze - Liechtenstein - 1
 
JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)
23.03. 20:45 Niemcy - Hiszpania - 3x2

  • 0

#15 szalejownik

szalejownik

    Towarzysz husarski

  • Użytkownik
  • 62 postów
    • Online: 1d 13h 31m 23s
  • Nazwa z gry:Skipper

Napisano 23 marzec 2018 - 16:10

rozgrzewka nr 1

 

23.03. 17:00

Azerbejdżan - Białoruś - 0

Bułgaria - Bośnia Hercegowina - 1

Cypr - Czarnogóra -2

Rosja - Brazylia - 2

23.03. 18:00

Norwegia - Australia - 0

23.03. 18:30

Turcja - Irlandia - 10

23.03. 19:00

Tunezja - Iran - 0

Węgry - Kazachstan - 1

23.03. 20:00

Grecja - Szwajcaria - 2

Macedonia - Finlandia -

Polska - Nigeria - 10

Portugalia - Egipt - 1

Ukraina - Arabia Saudyjska - 2

23.03. 20:30

Peru - Chorwacja -2

Serbia - Maroko - 1

23.03. 20:45

Austria - Słowenia -

Holandia - Anglia - 02

Niemcy - Hiszpania -10

Szkocja - Kostaryka - 2

Włochy - Argentyna - 10

23.03. 21:00

Francja - Kolumbia - 2

23.03. 22:00

Curacao - Boliwia - 2

Meksyk - Islandia - 1

24.03. 12:00

Kenia - Comoros - 1

Togo - Wybrzeże Kości Słoniowej - 2

24.03. 15:00

Armenia - Estonia - 2

Irlandia Północna - Korea Południowa - 1

24.03. 16:00

Gruzja - Litwa - 2

Kanada - Nowa Zelandia - 10

24.03. 18:00

Szwecja - Chile - 2

24.03. 19:30

Izrael-Rumunia - 2

25.03. 12:00

Kuwejt - Kamerun - 2

25.03. 16:00

Gibraltar - Łotwa - 2

25.03. 18:00

Wyspy Owcze - Liechtenstein - 2

 

JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)

23.03. 20:45 Niemcy - Hiszpania - 2:1

rozgrzewka nr 1

 

23.03. 17:00

Azerbejdżan - Białoruś - 0

Bułgaria - Bośnia Hercegowina - 1

Cypr - Czarnogóra -2

Rosja - Brazylia - 2

23.03. 18:00

Norwegia - Australia - 0

23.03. 18:30

Turcja - Irlandia - 10

23.03. 19:00

Tunezja - Iran - 0

Węgry - Kazachstan - 1

23.03. 20:00

Grecja - Szwajcaria - 2

Macedonia - Finlandia -

Polska - Nigeria - 10

Portugalia - Egipt - 1

Ukraina - Arabia Saudyjska - 2

23.03. 20:30

Peru - Chorwacja -2

Serbia - Maroko - 1

23.03. 20:45

Austria - Słowenia -

Holandia - Anglia - 02

Niemcy - Hiszpania -10

Szkocja - Kostaryka - 2

Włochy - Argentyna - 10

23.03. 21:00

Francja - Kolumbia - 2

23.03. 22:00

Curacao - Boliwia - 2

Meksyk - Islandia - 1

24.03. 12:00

Kenia - Comoros - 1

Togo - Wybrzeże Kości Słoniowej - 2

24.03. 15:00

Armenia - Estonia - 2

Irlandia Północna - Korea Południowa - 1

24.03. 16:00

Gruzja - Litwa - 2

Kanada - Nowa Zelandia - 10

24.03. 18:00

Szwecja - Chile - 2

24.03. 19:30

Izrael-Rumunia - 2

25.03. 12:00

Kuwejt - Kamerun - 2

25.03. 16:00

Gibraltar - Łotwa - 2

25.03. 18:00

Wyspy Owcze - Liechtenstein - 2

 

JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)

23.03. 20:45 Niemcy - Hiszpania - 2:1


  • 0

#16 nebu

nebu

    Stary mędrzec

  • Global Moderator
  • 799 postów
    • Online: 147d 20h 41m 49s
  • Nazwa z gry:nebu
  • Uniwersum:7
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 23 marzec 2018 - 16:53

rozgrzewka nr 1

 

23.03. 17:00

Azerbejdżan - Białoruś -1

Bułgaria - Bośnia Hercegowina -1

Cypr - Czarnogóra -2

Rosja - Brazylia -2

23.03. 18:00

Norwegia - Australia -2

23.03. 18:30

Turcja - Irlandia -1

23.03. 19:00

Tunezja - Iran -2

Węgry - Kazachstan -0

23.03. 20:00

Grecja - Szwajcaria -2

Macedonia - Finlandia -02

Polska - Nigeria -1

Portugalia - Egipt -1

Ukraina - Arabia Saudyjska -0

23.03. 20:30

Peru - Chorwacja -1

Serbia - Maroko -1

23.03. 20:45

Austria - Słowenia -2

Holandia - Anglia -2

Niemcy - Hiszpania -2

Szkocja - Kostaryka -1

Włochy - Argentyna -1

23.03. 21:00

Francja - Kolumbia -1

23.03. 22:00

Curacao - Boliwia -2

Meksyk - Islandia -1

24.03. 12:00

Kenia - Comoros -1

Togo - Wybrzeże Kości Słoniowej -2

24.03. 15:00

Armenia - Estonia -2

Irlandia Północna - Korea Południowa -1

24.03. 16:00

Gruzja - Litwa -1

Kanada - Nowa Zelandia -1

24.03. 18:00

Szwecja - Chile -1

24.03. 19:30

Izrael-Rumunia -2

25.03. 12:00

Kuwejt - Kamerun -2

25.03. 16:00

Gibraltar - Łotwa -1

25.03. 18:00

Wyspy Owcze - Liechtenstein -2

 

JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)

23.03. 20:45 Niemcy - Hiszpania -0:2

 


  • 0

Operator Gry Uniwersum 7 Uniwersum 8 |

 | tabela kar | regulamin | regulamin forum |

 

 






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: liga, typera, konkursy

Użytkownicy przeglądający to forum: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych