Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liga Typera vol.7 #3/5

Liga Typera Kolejka nr 3

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 nebu

nebu

    Mówca planetarny

  • Operator
  • 974 postów
    • Online: 167d 9h 37m 41s
  • Nazwa z gry:nebu
  • Uniwersum:7
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 18 kwiecień 2018 - 21:00

To już kolejka nr 3 Ligi Typera. Typujemy rozgrywki 3 lig!
 
kolejka nr 3
 
WŁOCHY: Serie A Kolejka 34
 
21.04. 15:00 Spal - AS Roma -
21.04. 18:00 Sassuolo - Fiorentina -
21.04. 20:45 AC Milan - Benevento -
22.04. 12:30 Cagliari - Bologna -
22.04. 15:00 Atalanta - Torino -
22.04. 15:00 Chievo - Inter -
22.04. 15:00 Lazio - Sampdoria - 
22.04. 15:00 Udinese - Crotone -
22.04. 20:45 Juventus - Napoli -
 
GRECJA: Super League Kolejka 28
 
22.04. 18:00 AEK - Levadiakos -
22.04. 18:00 Atromitos - Platanias -
22.04. 18:00 Giannina - AEL Larissa -
22.04. 18:00 Kerkyra - Asteras T. -
22.04. 18:00 Panetolikos - Lamia -
22.04. 18:00 Panionios - Panathinaikos -
22.04. 18:00 PAOK - Xanthi -
22.04. 18:00 Smyrnis - Olympiakos -
 
AUSTRIA: Tipico Bundesliga Kolejka 31
 
21.04. 16:00 AC Wolfsberger-Sturm Graz
21.04. 18:30 LASK Linz-Austria Wiedeń
21.04. 18:30 Mattersburg-St. Polten
22.04. 14:30 Salzburg-Altach
22.04. 16:30 Rapid Vienna-Admira
 
Zasady typowania meczów:

1 ~ Wygrana gospodarza
0 ~ Remis
2 ~ Wygrana gości
10 ~ Wygrana lub remis gospodarza
02 ~ Remis lub wygrana gości

Przykład :
FC Barcelona vs Levante ~ 1 - wygra FC Barcelona
Bayern vs Borussia ~ 0 - remis
Chelsea vs Liverpool ~ 2 - wygra Liverpool
PSG - Monaco ~ 10 - wygra lub zremisuje gospodarz
Juventus - AS Roma ~ 02 - remis lub wygrana gości

 

Typować można do dnia: 21/04/2018 r. godz: 15:00


  • 0

Operator Gry Uniwersum 7 Uniwersum 8 Uniwersum 10 |

 | tabela kar | regulamin | regulamin forum |

 

 


#2 Szybki

Szybki

    Newbie

  • Użytkownik
  • 8 postów
    • Online: 6h 4m 14s
  • Nazwa z gry:Szybki
  • Uniwersum:9

Napisano 19 kwiecień 2018 - 08:09

kolejka nr 3
 
WŁOCHY: Serie A Kolejka 34
 
21.04. 15:00 Spal - AS Roma - 2
21.04. 18:00 Sassuolo - Fiorentina - 0
21.04. 20:45 AC Milan - Benevento - 1
22.04. 12:30 Cagliari - Bologna - 2
22.04. 15:00 Atalanta - Torino - 1
22.04. 15:00 Chievo - Inter - 2
22.04. 15:00 Lazio - Sampdoria - 1
22.04. 15:00 Udinese - Crotone - 1
22.04. 20:45 Juventus - Napoli - 1
 
GRECJA: Super League Kolejka 28
 
22.04. 18:00 AEK - Levadiakos - 1
22.04. 18:00 Atromitos - Platanias - 1
22.04. 18:00 Giannina - AEL Larissa - 0
22.04. 18:00 Kerkyra - Asteras T. - 2
22.04. 18:00 Panetolikos - Lamia - 1
22.04. 18:00 Panionios - Panathinaikos - 0
22.04. 18:00 PAOK - Xanthi - 1
22.04. 18:00 Smyrnis - Olympiakos - 2
 
AUSTRIA: Tipico Bundesliga Kolejka 31
 
21.04. 16:00 AC Wolfsberger-Sturm Graz - 2
21.04. 18:30 LASK Linz-Austria Wiedeń - 1
21.04. 18:30 Mattersburg-St. Polten - 1
22.04. 14:30 Salzburg-Altach - 1
22.04. 16:30 Rapid Vienna-Admira - 1

  • 0

#3 Andragon

Andragon

    Strażnik pokoju

  • Użytkownik
  • 102 postów
    • Online: 7d 23h 47m 57s
  • Nazwa z gry:Andragon
  • Uniwersum:5
  • LokalizacjaMotor Lublin

Napisano 19 kwiecień 2018 - 12:28

21.04. 15:00 Spal - AS Roma - 2
21.04. 18:00 Sassuolo - Fiorentina - 0
21.04. 20:45 AC Milan - Benevento - 1
22.04. 12:30 Cagliari - Bologna - 2
22.04. 15:00 Atalanta - Torino - 0
22.04. 15:00 Chievo - Inter - 2
22.04. 15:00 Lazio - Sampdoria - 1
22.04. 15:00 Udinese - Crotone - 2
22.04. 20:45 Juventus - Napoli - 0

GRECJA: Super League Kolejka 28

22.04. 18:00 AEK - Levadiakos - 1
22.04. 18:00 Atromitos - Platanias - 1
22.04. 18:00 Giannina - AEL Larissa - 2
22.04. 18:00 Kerkyra - Asteras T. - 0
22.04. 18:00 Panetolikos - Lamia - 2
22.04. 18:00 Panionios - Panathinaikos - 2
22.04. 18:00 PAOK - Xanthi - 1
22.04. 18:00 Smyrnis - Olympiakos - 0

AUSTRIA: Tipico Bundesliga Kolejka 31

21.04. 16:00 AC Wolfsberger-Sturm Graz - 1
21.04. 18:30 LASK Linz-Austria Wiedeń 1
21.04. 18:30 Mattersburg-St. Polten 0
22.04. 14:30 Salzburg-Altach 10
22.04. 16:30 Rapid Vienna-Admira 2
  • 0

#4 Dusha

Dusha

    Towarzysz husarski

  • Użytkownik
  • 63 postów
    • Online: 2d 1h 8m 29s
  • Nazwa z gry:Dusha
  • Uniwersum:10
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 19 kwiecień 2018 - 17:59


 
kolejka nr 3
 
WŁOCHY: Serie A Kolejka 34
 
21.04. 15:00 Spal - AS Roma - 2
21.04. 18:00 Sassuolo - Fiorentina - 2
21.04. 20:45 AC Milan - Benevento - 1
22.04. 12:30 Cagliari - Bologna -1
22.04. 15:00 Atalanta - Torino - 1
22.04. 15:00 Chievo - Inter - 2
22.04. 15:00 Lazio - Sampdoria - 1
22.04. 15:00 Udinese - Crotone - 1
22.04. 20:45 Juventus - Napoli - 1
 
GRECJA: Super League Kolejka 28
 
22.04. 18:00 AEK - Levadiakos - 1
22.04. 18:00 Atromitos - Platanias - 1
22.04. 18:00 Giannina - AEL Larissa - 1
22.04. 18:00 Kerkyra - Asteras T. - 2
22.04. 18:00 Panetolikos - Lamia - 0
22.04. 18:00 Panionios - Panathinaikos - 1
22.04. 18:00 PAOK - Xanthi - 1
22.04. 18:00 Smyrnis - Olympiakos - 2
 
AUSTRIA: Tipico Bundesliga Kolejka 31
 
21.04. 16:00 AC Wolfsberger-Sturm Graz - 2
21.04. 18:30 LASK Linz-Austria Wiedeń - 1
21.04. 18:30 Mattersburg-St. Polten - 1
22.04. 14:30 Salzburg-Altach - 1
22.04. 16:30 Rapid Vienna-Admira  - 1
 

 


  • 0

Nie rozmawiaj z Idiotą bo sprowadzi Cie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem ... !!!


#5 MOCZAR

MOCZAR

    Mówca planetarny

  • Użytkownik
  • 845 postów
    • Online: 218d 17h 10m 7s
  • Nazwa z gry:Joyek
  • Uniwersum:7/8/9
  • Tlen:jest potrzebny
  • LokalizacjaPolska północna

Napisano 19 kwiecień 2018 - 19:17

kolejka nr 3
 
WŁOCHY: Serie A Kolejka 34
 
21.04. 15:00 Spal - AS Roma - 2
21.04. 18:00 Sassuolo - Fiorentina - 2
21.04. 20:45 AC Milan - Benevento - 1
22.04. 12:30 Cagliari - Bologna - 2
22.04. 15:00 Atalanta - Torino - 1
22.04. 15:00 Chievo - Inter - 2
22.04. 15:00 Lazio - Sampdoria - 1
22.04. 15:00 Udinese - Crotone - 2
22.04. 20:45 Juventus - Napoli - 0
 
GRECJA: Super League Kolejka 28
 
22.04. 18:00 AEK - Levadiakos - 1
22.04. 18:00 Atromitos - Platanias - 1
22.04. 18:00 Giannina - AEL Larissa - 2
22.04. 18:00 Kerkyra - Asteras T. - 2
22.04. 18:00 Panetolikos - Lamia - 1
22.04. 18:00 Panionios - Panathinaikos - 2
22.04. 18:00 PAOK - Xanthi - 1
22.04. 18:00 Smyrnis - Olympiakos - 2
 
AUSTRIA: Tipico Bundesliga Kolejka 31
 
21.04. 16:00 AC Wolfsberger-Sturm Graz - 2
21.04. 18:30 LASK Linz-Austria Wiedeń - 1
21.04. 18:30 Mattersburg-St. Polten - 1
22.04. 14:30 Salzburg-Altach - 1
22.04. 16:30 Rapid Vienna-Admira - 1

  • 0

#6 Winiu

Winiu

    Prorok narodów

  • Użytkownik
  • 1093 postów
    • Online: 183d 18h 6m 54s
  • Nazwa z gry:Winiu
  • Uniwersum:10
  • LokalizacjaKonin

Napisano 19 kwiecień 2018 - 20:24

kolejka nr 3
 
WŁOCHY: Serie A Kolejka 34
 
21.04. 15:00 Spal - AS Roma -- 2
21.04. 18:00 Sassuolo - Fiorentina - 2
21.04. 20:45 AC Milan - Benevento -- 1
22.04. 12:30 Cagliari - Bologna - 0
22.04. 15:00 Atalanta - Torino -- 1
22.04. 15:00 Chievo - Inter - 2
22.04. 15:00 Lazio - Sampdoria -- 1
22.04. 15:00 Udinese - Crotone - 2
22.04. 20:45 Juventus - Napoli -- 1
 
GRECJA: Super League Kolejka 28
 
22.04. 18:00 AEK - Levadiakos --1
22.04. 18:00 Atromitos - Platanias -1
22.04. 18:00 Giannina - AEL Larissa -- 0
22.04. 18:00 Kerkyra - Asteras T. -1
22.04. 18:00 Panetolikos - Lamia -- 0
22.04. 18:00 Panionios - Panathinaikos - 0
22.04. 18:00 PAOK - Xanthi -- 1
22.04. 18:00 Smyrnis - Olympiakos - 2
 
AUSTRIA: Tipico Bundesliga Kolejka 31
 
21.04. 16:00 AC Wolfsberger-Sturm Graz- 2
21.04. 18:30 LASK Linz-Austria Wiedeń -- 0
21.04. 18:30 Mattersburg-St. Polten- 1
22.04. 14:30 Salzburg-Altach -- 1
22.04. 16:30 Rapid Vienna-Admira- 1

  • 0

24l7thd.jpg


#7 Leonardo_da_Vinci

Leonardo_da_Vinci

    Stary mędrzec

  • Global Moderator
  • 619 postów
    • Online: 41d 2h 51m 38s
  • Nazwa z gry:Leonardo_Vinci
  • Uniwersum:9
  • Tlen:oddycham
  • LokalizacjaPolska

Napisano 20 kwiecień 2018 - 13:03

kolejka nr 3
 
WŁOCHY: Serie A Kolejka 34
 
21.04. 15:00 Spal - AS Roma - 2
21.04. 18:00 Sassuolo - Fiorentina - 2
21.04. 20:45 AC Milan - Benevento - 1
22.04. 12:30 Cagliari - Bologna - 2
22.04. 15:00 Atalanta - Torino - 1
22.04. 15:00 Chievo - Inter -2
22.04. 15:00 Lazio - Sampdoria - 1
22.04. 15:00 Udinese - Crotone -1
22.04. 20:45 Juventus - Napoli -1
 
GRECJA: Super League Kolejka 28
 
22.04. 18:00 AEK - Levadiakos - 1
22.04. 18:00 Atromitos - Platanias - 1
22.04. 18:00 Giannina - AEL Larissa - 10
22.04. 18:00 Kerkyra - Asteras T. - 2
22.04. 18:00 Panetolikos - Lamia -1
22.04. 18:00 Panionios - Panathinaikos -1
22.04. 18:00 PAOK - Xanthi -1
22.04. 18:00 Smyrnis - Olympiakos -2
 
AUSTRIA: Tipico Bundesliga Kolejka 31
 
21.04. 16:00 AC Wolfsberger-Sturm Graz - 2
21.04. 18:30 LASK Linz-Austria Wiedeń - 1
21.04. 18:30 Mattersburg-St. Polten - 1
22.04. 14:30 Salzburg-Altach - 1
22.04. 16:30 Rapid Vienna-Admira - 1

  • 0

Operator Gry, UNI 5, UNI 9


#8 koza2424

koza2424

    Newbie

  • Użytkownik
  • 9 postów
    • Online: 2h 34m 47s
  • Nazwa z gry:joint2424
  • Uniwersum:10

Napisano 20 kwiecień 2018 - 17:20

kolejka nr 3
 
WŁOCHY: Serie A Kolejka 34
 
21.04. 15:00 Spal - AS Roma -2
21.04. 18:00 Sassuolo - Fiorentina -2
21.04. 20:45 AC Milan - Benevento -1
22.04. 12:30 Cagliari - Bologna -0
22.04. 15:00 Atalanta - Torino -2
22.04. 15:00 Chievo - Inter -2
22.04. 15:00 Lazio - Sampdoria - 1
22.04. 15:00 Udinese - Crotone -1
22.04. 20:45 Juventus - Napoli -1
 
GRECJA: Super League Kolejka 28
 
22.04. 18:00 AEK - Levadiakos -1
22.04. 18:00 Atromitos - Platanias -2
22.04. 18:00 Giannina - AEL Larissa -2
22.04. 18:00 Kerkyra - Asteras T. -1
22.04. 18:00 Panetolikos - Lamia -0
22.04. 18:00 Panionios - Panathinaikos -2
22.04. 18:00 PAOK - Xanthi -1
22.04. 18:00 Smyrnis - Olympiakos -2
 
AUSTRIA: Tipico Bundesliga Kolejka 31
 
21.04. 16:00 AC Wolfsberger-Sturm Graz-0
21.04. 18:30 LASK Linz-Austria Wiedeń-2
21.04. 18:30 Mattersburg-St. Polten-0
22.04. 14:30 Salzburg-Altach-1
22.04. 16:30 Rapid Vienna-Admira-1

  • 0

#9 makaze

makaze

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • 26 postów
    • Online: 3d 8h 49m 12s

Napisano 20 kwiecień 2018 - 22:55

21.04. 15:00 Spal - AS Roma - 0 21.04. 18:00 Sassuolo - Fiorentina - 2 21.04. 20:45 AC Milan - Benevento - 1 22.04. 12:30 Cagliari - Bologna - 0 22.04. 15:00 Atalanta - Torino - 0 22.04. 15:00 Chievo - Inter - 2 22.04. 15:00 Lazio - Sampdoria -  1 22.04. 15:00 Udinese - Crotone - 2 22.04. 20:45 Juventus - Napoli - 1 22.04. 18:00 AEK - Levadiakos - 1 22.04. 18:00 Atromitos - Platanias - 1 22.04. 18:00 Giannina - AEL Larissa - 2 22.04. 18:00 Kerkyra - Asteras T. - 2 22.04. 18:00 Panetolikos - Lamia - 0 22.04. 18:00 Panionios - Panathinaikos - 2 22.04. 18:00 PAOK - Xanthi - 1 22.04. 18:00 Smyrnis - Olympiakos - 2 21.04. 16:00 AC Wolfsberger-Sturm Graz 2 21.04. 18:30 LASK Linz-Austria Wiedeń 2 21.04. 18:30 Mattersburg-St. Polten 1 22.04. 14:30 Salzburg-Altach 1 22.04. 16:30 Rapid Vienna-Admira 0
  • 0

#10 nebu

nebu

    Mówca planetarny

  • Operator
  • 974 postów
    • Online: 167d 9h 37m 41s
  • Nazwa z gry:nebu
  • Uniwersum:7
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 21 kwiecień 2018 - 07:45

kolejka nr 3
 
WŁOCHY: Serie A Kolejka 34
 
21.04. 15:00 Spal - AS Roma - 2
21.04. 18:00 Sassuolo - Fiorentina - 2
21.04. 20:45 AC Milan - Benevento -1
22.04. 12:30 Cagliari - Bologna - 2
22.04. 15:00 Atalanta - Torino - 1
22.04. 15:00 Chievo - Inter - 2
22.04. 15:00 Lazio - Sampdoria - 1
22.04. 15:00 Udinese - Crotone - 1
22.04. 20:45 Juventus - Napoli -2
 
GRECJA: Super League Kolejka 28
 
22.04. 18:00 AEK - Levadiakos - 1
22.04. 18:00 Atromitos - Platanias - 1
22.04. 18:00 Giannina - AEL Larissa - 0
22.04. 18:00 Kerkyra - Asteras T. - 2
22.04. 18:00 Panetolikos - Lamia - 1
22.04. 18:00 Panionios - Panathinaikos - 1
22.04. 18:00 PAOK - Xanthi - 1
22.04. 18:00 Smyrnis - Olympiakos - 2
 
AUSTRIA: Tipico Bundesliga Kolejka 31
 
21.04. 16:00 AC Wolfsberger - Sturm Graz - 2 
21.04. 18:30 LASK Linz - Austria Wiedeń - 1
21.04. 18:30 Mattersburg - St. Polten - 1
22.04. 14:30 Salzburg - Altach - 1
22.04. 16:30 Rapid Vienna - Admira - 1

  • 0

Operator Gry Uniwersum 7 Uniwersum 8 Uniwersum 10 |

 | tabela kar | regulamin | regulamin forum |

 

 


#11 gruszkes

gruszkes

    Newbie

  • Użytkownik
  • 9 postów
    • Online: 1d 13h 3m 14s
  • Nazwa z gry:gruszka
  • Uniwersum:6

Napisano 21 kwiecień 2018 - 08:51

WŁOCHY: Serie A Kolejka 34
 
21.04. 15:00 Spal - AS Roma - 2
21.04. 18:00 Sassuolo - Fiorentina - 02
21.04. 20:45 AC Milan - Benevento - 1
22.04. 12:30 Cagliari - Bologna - 10
22.04. 15:00 Atalanta - Torino - 1
22.04. 15:00 Chievo - Inter - 2
22.04. 15:00 Lazio - Sampdoria - 1
22.04. 15:00 Udinese - Crotone - 10
22.04. 20:45 Juventus - Napoli - 10
 
GRECJA: Super League Kolejka 28
 
22.04. 18:00 AEK - Levadiakos - 1
22.04. 18:00 Atromitos - Platanias - 1
22.04. 18:00 Giannina - AEL Larissa - 10
22.04. 18:00 Kerkyra - Asteras T. - 02
22.04. 18:00 Panetolikos - Lamia - 1
22.04. 18:00 Panionios - Panathinaikos - 0
22.04. 18:00 PAOK - Xanthi - 1
22.04. 18:00 Smyrnis - Olympiakos - 2
 
AUSTRIA: Tipico Bundesliga Kolejka 31
 
21.04. 16:00 AC Wolfsberger-Sturm Graz - 2
21.04. 18:30 LASK Linz-Austria Wiedeń - 10
21.04. 18:30 Mattersburg-St. Polten - 1
22.04. 14:30 Salzburg-Altach - 1
22.04. 16:30 Rapid Vienna-Admira - 1

  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Liga Typera, Kolejka nr 3

Użytkownicy przeglądający to forum: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych