Skocz do zawartości

Zdjęcie

C0Br4

C0Br4 obraza pw

• Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ślązak

Ślązak

Paź

• Użytkownik
  • 39 postów
    • Online: 6d 23h 46m 32s
  • Nazwa z gry:KMueller
  • Uniwersum:7
  • Tlen:h2o
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 22 czerwiec 2018 - 19:22

Nasz nick: KMueller
Nick gracza łamiącego regulamin: C0Br4
Opis sytuacji: Obraza PW

Wszelkie możliwe dane (linki, screeny lub czas)

06-22 17:30:39 +0200 C0Br4 [x:xxx:x] Brak Tematu- Pozdrawiam i podziwiam za twój spierdolony tok myślenia i nie udawaj ze nie znasz polskiego bo forum wiele mówi

• 0

!!Drżyjcie przed Polakami, sługusy Stalina!!

Tadeusz Polkowski

Niemiec wróg, Ruski wróg, od zawsze na zawsze! Polska w tej części europy oprócz Węgrów, nie ma żadnych sojuszników, zapamiętajcie na zawsze !!! - Kibol Patriota

Czołem Wielkiej POLSCE

#2 Ślązak

Ślązak

Paź

• Użytkownik
  • 39 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 22 czerwiec 2018 - 19:22

Swoją drogą, GOŚĆ był bardzo zabawny jak na moje PW, odpisywał przez translator :troll: :troll: :omg: :omg: :cojest: :cojest:

• 0

Tadeusz Polkowski

Niemiec wróg, Ruski wróg, od zawsze na zawsze! Polska w tej części europy oprócz Węgrów, nie ma żadnych sojuszników, zapamiętajcie na zawsze !!! - Kibol Patriota

Czołem Wielkiej POLSCE

#3 Herhor

Herhor

Anielski gwardzista

• Użytkownik
  • 247 postów
    • Online: 35d 14h 34m 33s
  • Nazwa z gry:Herhor
  • Uniwersum:Admin 5-10
  • LokalizacjaHannover

Napisano 22 czerwiec 2018 - 22:16

Nick                 Powód                         Od                                     Do                        Przez

c0br4       Obraza gracza       22.06.2018 21:20:24        25.06.2018 21:20:24     Herhor

• 0

adc28dc0688b4.jpg

| tabela kar | regulamin | regulamin forum |

#4 C0Br4

C0Br4

Pachołek

• Użytkownik
  • 11 postów
    • Online: 19h 30m 27s
  • Nazwa z gry:C0Br4
  • Uniwersum:Uniwersum 7

Napisano 23 czerwiec 2018 - 11:07

Ja zapytam was czy nie powinno być szacunku do starszych a wydaje mi się ze KHmiller nie masz nawet 20 skończonych co za tym idzie naśmiewanie sie ze starszych i robienie tego co odwalasz za przeproszeniem nie jest na miejscu jak jest inaczej to sory ale z tego co widzę po twoim zachowaniu nie masz za grosz szacunku do starszych przynajmniej o te 10 lat.

I dzięki temu właśnie ze się nabijasz ze starszych podtrzymuje swoja opinie co do tego co napisałem ci na PRV. TY nie masz prawa się naśmiewać. nabijać ze starszych robiąc to okazujesz zerowy szacunek do każdego starszego który gra czy tez w życiu codziennym.

Użytkownik C0Br4 edytował ten post 23 czerwiec 2018 - 11:18

• 0

#5 Ślązak

Ślązak

Paź

• Użytkownik
  • 39 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 23 czerwiec 2018 - 11:58

Obraziłem Cię na PW? Nie, za to Ty tak. Więc o jakiem braku szacunku mowa? Chyba z Twojej strony.

• 0

Tadeusz Polkowski

Czołem Wielkiej POLSCE

#6 C0Br4

C0Br4

Pachołek

• Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 23 czerwiec 2018 - 12:01

OBRAZIŁEŚ MNIE NA OGÓLNYM PRZECZYTAJ SOBIE SWOJE WŁASNE WYPOWIEDZI W TYM TEMACIE JAK CIE TO INTERESUJE

"

Napisano wczoraj, 20:22

Swoją drogą, GOŚĆ był bardzo zabawny jak na moje PW, odpisywał przez translator xtroll.png.pagespeed.ic.IzsHjC4I3X.pngxtroll.png.pagespeed.ic.IzsHjC4I3X.pngomg.gif.pagespeed.ce.kcN7lbyP0n.gifomg.gif.pagespeed.ce.kcN7lbyP0n.gifcojest.gif.pagespeed.ce.FgC8J2droa.gifcojest.gif.pagespeed.ce.FgC8J2droa.gif

"

NABIJANIE SIE ZE STARSZYCH POKAZUJE TWOJ BRAK SZACUNKU DO NICH I TYLE Z MOJEJ STRONY jak za to nie przeprosisz nie usuniesz z mojej strony przepraszam nie padnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Użytkownik C0Br4 edytował ten post 23 czerwiec 2018 - 12:02

• 0

#7 Ślązak

Ślązak

Paź

• Użytkownik
  • 39 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 23 czerwiec 2018 - 12:03

Gdzie tu obraza? Ty sam Się obrażasz.

• 0

Tadeusz Polkowski

Czołem Wielkiej POLSCE

#8 C0Br4

C0Br4

Pachołek

• Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 23 czerwiec 2018 - 12:06

SZACUNEK GDZIE JEŚLI MOGĘ BO JA GO NIE WIDZĘ W ZWIĄZKU Z NABIJANIEM SIĘ ZE MNIE nie dociera do ciebie to !!!!!!!!!!!!!

• 0

#9 Ślązak

Ślązak

Paź

• Użytkownik
  • 39 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 23 czerwiec 2018 - 12:12

TynieużywaszprzecinkówtoiJaniemuszespacji. :cisza: :cisza: :cisza: :cisza: :oO: :oO: :oO: :oO:

• 0

Tadeusz Polkowski

Czołem Wielkiej POLSCE

#10 C0Br4

C0Br4

Pachołek

• Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 23 czerwiec 2018 - 12:19

Jesteś dzieckiem mającym 14 lat a czepiasz się o coś do starszego wiec okazujesz BRAK SZACUNKU JAKIEGO KOL WIEK DO STARSZYCH.

Twój rocznik 2004 jak sam powiedziałeś mój 1982 wiec co 22 lar różnicy i uważasz ze masz prawo do okazywania baku szacunku w zgłoszeniu o bana NIE i nie wytykaj mi interpunkcji bo o tym wiem doskonale ze ta dolegliwość posiadam jaka jest dysleksja. Wiec łaskawie się odczep od mnie dzieciaku i zacznij swoje podwórko porządkować bo to powinieneś najpierw zrobić zanim ja jakie kol wiek słowa w twoim kierunku mocniejsze pośle bo nie powinieneś tego robić w żadnym bądź razie co robisz to jest tak samo swoich rodziców traktujesz z zerem szacunku do nich tylko wymagasz oczekujesz ze wszystko ci się należny i na wszystko zasługujesz a tak nie jest i nie bedzie

Użytkownik C0Br4 edytował ten post 23 czerwiec 2018 - 12:24

• 0

#11 C0Br4

C0Br4

Pachołek

• Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 23 czerwiec 2018 - 16:51

DOBRA widze ze i tak nie wygram nic i podejmę jedna ważna decyzje może zrozumie DZIECIAK co to jest kompromis i odpowiednie porozumienie, bez wytykania błędów ze strony innych co nie jest ich rola a tym bardziej jeśli ktoś jest pewnych rzeczy bardziej świadomy niż otoczenie.

PRZEPRASZAM ZA SWOJE ZACHOWANIE DRAŻNIĄ MNIE LUDZIE UPARCI I GNĘBIĄCY INNYCH a zarazem jak są tak bardzo AROGANCCY jak KHMiller.

• 0

#12 Ślązak

Ślązak

Paź

• Użytkownik
  • 39 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 23 czerwiec 2018 - 18:16

Po 1 To nie KHMiller tylko KMueller dyslektytku.

Po 2 Ban nałożony, uważam temat za wyczerpany, mozna zamknąć

• 0

Tadeusz Polkowski

Czołem Wielkiej POLSCE

#13 Herhor

Herhor

Anielski gwardzista

• Użytkownik
  • 247 postów
    • Online: 35d 14h 34m 33s
  • Nazwa z gry:Herhor
  • Uniwersum:Admin 5-10
  • LokalizacjaHannover

Napisano 23 czerwiec 2018 - 21:49

Po 1 To nie KHMiller tylko KMueller dyslektytku.

KMueller, ja osobiście jestem osobą z wychowaniem i nigdy nie nazwałbym człowieka niewidomego, "ślepcem".

Także również i Ciebie proszę, nie naginaj własnej kultury osobistej i nabierz bardziej dystansu i szacunku do osób chorych.

Pozdrawiam

• 0

adc28dc0688b4.jpg

| tabela kar | regulamin | regulamin forum |

#14 Ślązak

Ślązak

Paź

• Użytkownik
  • 39 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 24 czerwiec 2018 - 01:40

KMueller, ja osobiście jestem osobą z wychowaniem i nigdy nie nazwałbym człowieka niewidomego, "ślepcem".

Także również i Ciebie proszę, nie naginaj własnej kultury osobistej i nabierz bardziej dystansu i szacunku do osób chorych.

Pozdrawiam

Herhor, z całym szacunkiem do Ciebie, ale....Poczytaj jego wypowiedzi na SB i tutaj, i wtedy zabieraj głos. Gość ma coś nie tak pod kopuła, i jeszcze  może mam go przepraszać? Istny prowokator do zwady, w dodatku mysli że ja naprawde mam 14 lat :omg:W moich czasach dyslekcja, to było zaniedbanie rodziców, a nie choroba.

• 1

Tadeusz Polkowski

Czołem Wielkiej POLSCE

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: C0Br4, obraza, pw

Użytkownicy przeglądający to forum: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych