Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowe Uniwersum albo reset jednego z istniejących

uni nowe

• Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Nowe uniwersum, albo reset? (26 użytkowników oddało głos)

Jakie jest twoje zdanie?

1. Reset Uniwersum 5 (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

2. Reset Uniwersum 7 (0 głosów [0.00%])

3. Reset Uniwersum 8 (0 głosów [0.00%])

4. Reset Uniwersum 9 (0 głosów [0.00%])

5. Reset Uniwersum10 (1 głosów [3.85%] - Zobacz)

Procent z głosów: 3.85%

6. Nowe Uniwersum (25 głosów [96.15%] - Zobacz)

Procent z głosów: 96.15%

Głosuj

#1 kiros

kiros

ktosiek

• Administrator
  • 160 postów
    • Online: 12d 4h 17m 29s
  • Nazwa z gry:kiros
  • Uniwersum:uni10

Napisano 05 maj 2019 - 10:35

Cześć,

myślę nad kolejnym krokiem jaki będzie na tym serwerze i potrzebuję waszej opinii.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Głosujcie i wypowiadajcie się, podliczanie głosów będzie trwać do 12.05.2019. godz. 20:00

Pozdrawiam :)

• 0

Administrator

OGam.net.pl

#2 blackuGT

blackuGT

Pachołek

• Użytkownik
  • 15 postów
    • Online: 2d 1h 16m 39s
  • Nazwa z gry:blackuGT
  • Uniwersum:5

Napisano 05 maj 2019 - 11:05

Ja osobiście nie mogę być za resetem jednoznacznie jako, że miałem długą przerwę, dlatego stawiam na nowe uni :)

• 0

#3 nebu

nebu

Mówca planetarny

• Operator
  • 974 postów
    • Online: 167d 9h 37m 41s
  • Nazwa z gry:nebu
  • Uniwersum:7
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 05 maj 2019 - 11:08

Aby wszystkim dogodzić to reset 10 i jednego z surowcami za astaty. Tak by każdy miał wybór. A które uni to niech gracze zdecydują czy 5, 7, 8, 9.
  • 0

Operator Gry Uniwersum 7 Uniwersum 8 Uniwersum 10 |

| tabela kar | regulamin | regulamin forum |

#4 KMueller

KMueller

Strażnik pokoju

• Zbanowany
  • 144 postów
    • Online: 17d 2h 1m 11s
  • Nazwa z gry:KMueller
  • Uniwersum:7,9,10
  • LokalizacjaSchwedt (D), chwilowo PL Śląsk

Napisano 05 maj 2019 - 11:11

Ja osobiście nie mogę być za resetem jednoznacznie jako, że miałem długą przerwę, dlatego stawiam na nowe uni :)

Każdy głos się liczy, Gracz to gracz! Bez względu na staż.

Nebu, w pełni się z Tobą zgadzam. 

• 0

//ciach//ciach//ciach//ciach//ciach//ciach//ciach//ciach//ciach//ciach//ciach//ciach

#5 Niucek

Niucek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 27 postów
    • Online: 16d 37m 28s
  • Nazwa z gry:PalGumeTypie
  • Uniwersum:9

Napisano 05 maj 2019 - 11:38

Ja myśle że reset ktoregoś ze starych tylko i wyłącznie za zgodą 100 % graczy z danego uni co jest malo prawdopodobne by kazdy sie zgodził bo jednak na cos tam

pracował nawet przez kilka lat. Ewentualnie i najmniej kolizyjne wyjscie to nowe uni. Kto bedzie chcial zaczynac od zera to sie zaloguje i tyle.

• 0

#6 mirai99

mirai99

Towarzysz husarski

• Użytkownik
  • 68 postów
    • Online: 5d 9h 45m 42s

Napisano 05 maj 2019 - 12:40

Jaka jest różnica w resecie uni a nowym uni?

Tylko taka, że stare znika?

Ja bym wywalił wszystkie i zaczął od nowa, żeby było jedno aktywne.

• 0

#7 Skuzi

Skuzi

Nawiedzony Lucyfer

• Użytkownik
  • 435 postów
    • Online: 75d 1h 13m 44s
  • Gadu-Gadu:6352891
  • LokalizacjaKępice

Napisano 05 maj 2019 - 13:44

Po co się przejmować truponiwersumsami. Nowe uni z jakimiś urozmaiceniami by się przydało. Co jakiś czas były robione klony i zmiany w już trwającej grze. Jakby każde kolejne uni miało jakieś dodatkowe opcje bądź brak aktualnych typu handlarz, demontownia to sens byłby większy. Resetuj wszystko, zostaw co najwyżej 10tkę i uniwersa rozróżnij inaczej jak samym numerkiem i osobną bazą kont.

• 0

#8 maxiu

maxiu

Newbie

• Użytkownik
  • 1 postów
    • Online: 1h 1m 44s
  • Nazwa z gry:maxiu
  • Uniwersum:10

Napisano 05 maj 2019 - 17:02

Właśnie miałem o to pytać bo przydałoby się nowe uni, grałem kilka tygodni zanim gra padła i nie widzę sensu w tym momencie zaczynania na którymkolwiek uni bo nie ma szans dogonić topowych graczy. Jeśli ktoś tam jest aktywny na starszych uni to chyba bez sensu jakieś randomowe resetować tylko zamieszanie dla nowych. Może lepszym wyjściem byłoby usunięcie wszystkich żeby nie podzielać tak małej społeczności graczy. 

• 0

#9 Iac

Iac

Strażnik pokoju

• Użytkownik
  • 142 postów
    • Online: 4d 10h 12m 36s
  • Nazwa z gry:Iac

Napisano 05 maj 2019 - 20:38

Cześć,

gram w ogam od prawie 8 lat (czerwca 2011) i jestem top12 na moim uni (5).

Proponuję:

Połączyć uni 9, 8, i 5 (floty 100 wydobycie 200).

Zostawić uni 7 albo połączyć je z powyższymi.

Stworzyć nowe uni (bez surowców za astaty) zasady jak uni 10 i połączyć z uni 10.

Przy łączeniu uni usunąć wszystkie nieaktywne konta.

• 0

#10 Gentelman

Gentelman

Skrzydlaty jeździec

• Operator
  • 80 postów
    • Online: 13d 20h 52m 43s
  • Nazwa z gry:Gentelman
  • Uniwersum:10

Napisano 05 maj 2019 - 20:45

Jako świeżo upieczony , powiem tak --->

Resetowanie jakiego kolwiek uni nie ma sensu ( odstrasza starych wyjadaczy i potencjalnych graczy którzy zaczynają)

- Otwarcie nowego uni jak uniwersum 10 , jak najbardziej 

- Otwarcie uniwersum jak uni 9 I wcześniejsze " w zależności od zapotrzebowania graczy" , wszystko jest zależne,  można zrobić ankietę puścić mass pw I zobaczyć wypowiedzi starych graczy , w końcu to oni tworzą w dużej mierze ta grę.

• 0

#11 Niucek

Niucek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 27 postów
    • Online: 16d 37m 28s
  • Nazwa z gry:PalGumeTypie
  • Uniwersum:9

Napisano 05 maj 2019 - 20:50

No ja napisze jeszcze raz a taki fachowiec jeden z drugim co mi tu plecie zeby skasowac wszystko

to mu odpowiadam skasuj swoje polaczenie z internetem. Klepałem cos kilka lat zeby teraz zaczac z tobą

od nowa bo nie byles wyzej jak top 500 ?? chcesz zaczynaj na nowym a pomysly z kasacją starych uni wcisnij sobie w buty

• 1

#12 ZSRR

ZSRR

Pachołek

• Użytkownik
  • 12 postów
    • Online: 3h 58m 30s
  • Nazwa z gry:ZSRR

Napisano 06 maj 2019 - 15:31

Witam,

gram na tej ugamelli od samego początku jej istnienia. Aktualnie prowadzę konto na u5. Nie dotuje takich sum jak większość topek (deus dał nieco dupska bo stworzył typowe serwery pay to play i te promocje, które trwały latami... ale nieważne), jedynie jakieś 5 dyszek co by były astaty na zniesienie prowizji w banku i geolog. Jeśli dojdzie do resetu uni3 zakończę przygodę z tą gierką bo nie po to klepie badania, które robią się już 2 lata żeby teraz zaczynać od nowa. Fuzja starych uni mogła by być jakimś rozwiązaniem na ożywienie sytuacji. Chociaż na niewiadomo jak wielki ruch drogi Adminie raczej nie masz co liczyć bo już dawno temu zostało to źle rozegrane. Nawet gracze z top 10 są idlakami ( ale to nawet dobrze, jest co farmić, bez nich była by lipa:)). Z tego co pamiętam kiedyś było tu całkiem sporo aktywnych graczy więc nowy serwer (bez pay to play) i konkretna reklama, mogłaby zdziałać cuda. 

ps.

moja wypowiedź może nieco zabrzmieć jak hejt ( istotnie, deus poleciał sobie w kulki, zamknął serwer bez słowa, niefajnie...) Mam nadzieję, że w Twoim wypadku będzie inaczej. Proszę, odpisuj na pm związane z problemami w grze, nie bądź jak deus :)

Pozdrawiam,

ZSRR

edit: serwer i forum masz pewnie ze starymi logami, może uda się wykopać moje stare konto na forum? :) nick albo ZSRR albo Thorus albo Thorus coś tam, trochę latek minęło. Bez parcia :)

Użytkownik ZSRR edytował ten post 06 maj 2019 - 15:34

• 0

#13 kiros

kiros

ktosiek

• Administrator
  • 160 postów
    • Online: 12d 4h 17m 29s
  • Nazwa z gry:kiros
  • Uniwersum:uni10

Napisano 06 maj 2019 - 15:44

Witam,

gram na tej ugamelli od samego początku jej istnienia. Aktualnie prowadzę konto na u5. Nie dotuje takich sum jak większość topek (deus dał nieco dupska bo stworzył typowe serwery pay to play i te promocje, które trwały latami... ale nieważne), jedynie jakieś 5 dyszek co by były astaty na zniesienie prowizji w banku i geolog. Jeśli dojdzie do resetu uni3 zakończę przygodę z tą gierką bo nie po to klepie badania, które robią się już 2 lata żeby teraz zaczynać od nowa. Fuzja starych uni mogła by być jakimś rozwiązaniem na ożywienie sytuacji. Chociaż na niewiadomo jak wielki ruch drogi Adminie raczej nie masz co liczyć bo już dawno temu zostało to źle rozegrane. Nawet gracze z top 10 są idlakami ( ale to nawet dobrze, jest co farmić, bez nich była by lipa:)). Z tego co pamiętam kiedyś było tu całkiem sporo aktywnych graczy więc nowy serwer (bez pay to play) i konkretna reklama, mogłaby zdziałać cuda. 

ps.

moja wypowiedź może nieco zabrzmieć jak hejt ( istotnie, deus poleciał sobie w kulki, zamknął serwer bez słowa, niefajnie...) Mam nadzieję, że w Twoim wypadku będzie inaczej. Proszę, odpisuj na pm związane z problemami w grze, nie bądź jak deus :)

Pozdrawiam,

ZSRR

edit: serwer i forum masz pewnie ze starymi logami, może uda się wykopać moje stare konto na forum? :) nick albo ZSRR albo Thorus albo Thorus coś tam, trochę latek minęło. Bez parcia :)

Widze ze bronicie swoich Uniwersum i szanuje to, biore kazdy glos pod uwage i nie mam zostawic nikogo w tyle.

A co do pw w grze, nie wiem gdzie pisales a mialem kilkadziesiat zawiadomien i mam nadzieje ze nie przeoczylem niczego, a jesli tak to najmocniej przepraszam i prosze ponowic wiadomosc jesli jest jeszcze taka potrzeba

Pozdrawiam

• 0

Administrator

OGam.net.pl

#14 KMueller

KMueller

Strażnik pokoju

• Zbanowany
  • 144 postów
    • Online: 17d 2h 1m 11s
  • Nazwa z gry:KMueller
  • Uniwersum:7,9,10
  • LokalizacjaSchwedt (D), chwilowo PL Śląsk

Napisano 06 maj 2019 - 15:54

http://forum.ogam.ne...ser/574-thorus/ 2009rok

http://forum.ogam.ne.../2464-thorusex/ 2011rok

• 0

//ciach//ciach//ciach//ciach//ciach//ciach//ciach//ciach//ciach//ciach//ciach//ciach

#15 cycu

cycu

Nawiedzony Lucyfer

• Użytkownik
  • 313 postów
    • Online: 63d 13h 14m 21s

Napisano 06 maj 2019 - 16:45

Fuzja wszystkich aktywnych kont plus jakieś  idlaki do przejmowania na najstarsze uni i reszte skasować bo taka gra w 5osób na uni nie ma  sensu

• 0

#16 ZSRR

ZSRR

Pachołek

• Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 06 maj 2019 - 16:56

Widze ze bronicie swoich Uniwersum i szanuje to, biore kazdy glos pod uwage i nie mam zostawic nikogo w tyle.

A co do pw w grze, nie wiem gdzie pisales a mialem kilkadziesiat zawiadomien i mam nadzieje ze nie przeoczylem niczego, a jesli tak to najmocniej przepraszam i prosze ponowic wiadomosc jesli jest jeszcze taka potrzeba

Pozdrawiam

Nie nie, niedporecyzowałem tego. Do Ciebie nie pisałem jeszcze pw w grze. Za czasów panowania deusa byłem systematycznie zlewany co nie ukrywam, trochę mnie bolało ;P

ThorusEX było moje, ale to nadal nie to o które mi chodziło, tamto miało historie :) Jest szansa, że w międzyczasie cała gra była down ze względu na bugi i nieopatrzenia (szczególnie bug z handlarzem, na którym szło nabić bajońskie sumy pkt i chyba to zniszczyło pierwsze wydanie serwera), a później wszystko ruszyło na nowo. Także nie było tematu. Dziękuję za odpowiedź :)

• 0

#17 braus

braus

Newbie

• Użytkownik
  • 6 postów
    • Online: 5h 48m 59s

Napisano 08 maj 2019 - 17:44

Po co się przejmować truponiwersumsami. Nowe uni z jakimiś urozmaiceniami by się przydało. Co jakiś czas były robione klony i zmiany w już trwającej grze. Jakby każde kolejne uni miało jakieś dodatkowe opcje bądź brak aktualnych typu handlarz, demontownia to sens byłby większy. Resetuj wszystko, zostaw co najwyżej 10tkę i uniwersa rozróżnij inaczej jak samym numerkiem i osobną bazą kont.

To opcja najlepsza.

Wyeliminuje ukryte konta, wypasione wałkami jakie tu miały miejsce. Lotto przede wszystkim.

Komu zależy na grze, to zostanie.

• 0

#18 Iac

Iac

Strażnik pokoju

• Użytkownik
  • 142 postów
    • Online: 4d 10h 12m 36s
  • Nazwa z gry:Iac

Napisano 08 maj 2019 - 18:29

Resetowanie starych uni nie będzie uczciwe wobec starych graczy. Ja gram 8 lat, dlaczego to wszystko ma się zaprzepaścić?

Proponuję połączenie wszystkich uni z wyjątkiem 10, a po połączeniu przeprowadzenia kasowania nieużywanych kont

• 0

#19 ZSRR

ZSRR

Pachołek

• Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 08 maj 2019 - 23:00

To opcja najlepsza.

Wyeliminuje ukryte konta, wypasione wałkami jakie tu miały miejsce. Lotto przede wszystkim.

Komu zależy na grze, to zostanie.

Troll się znalazł...

Mi zależy, na moim koncie, które prowadzę od lat 

• 0

#20 spirit

spirit

Pachołek

• Użytkownik
  • 11 postów
    • Online: 5h 13m 38s
  • Nazwa z gry:spirit
  • Uniwersum:4,6

Napisano 09 maj 2019 - 19:54

1. Usunąć nieaktywne konta. Wyznaczyć czas na zalogowanie, jeśli takowe nie nastąpi - usunąć konto (miesiąc chyba wystarczy).

2. Nie kasować na razie żadnych uni, po likwidacji nieaktywnych kont okaże się jak naprawdę wyglądają statystyki, wtedy można pomyśleć co dalej.

3. Nowe uni dla tych, którzy chcą zaczynać od nowa.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: uni, nowe

Użytkownicy przeglądający to forum: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych