Skocz do zawartości

Zdjęcie

Spitzer - moja opinia.

Opinia spitZer itp

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ToJoZlodziej

ToJoZlodziej

Paź

• Użytkownik
  • 34 postów
    • Online: 8d 5h 25m 38s
  • Nazwa z gry:Eldorado
  • LokalizacjaToruń

Napisano 20 październik 2019 - 11:36

Kiros, twoi podwładni nic nie robią. Ja wiem ze w Polsce, panuje taka mentalność ze rząd nic robi, i się z nim tez nic nie robi. Ale może czas najwyższy rozliczyć Nebu, Leonardo i tego na G, co od kilku dni zaczął się w ogóle pokazywać na forum.

Chociaż czy to ma nas dziwić? Skoro admin dostaje czarne na biały, a broni gościa bo mu wpłaca $$$$$$$$.

Użytkownik Spitzer edytował ten post 20 październik 2019 - 11:39

• 0

#2 Leonardo_da_Vinci

Leonardo_da_Vinci

Stary mędrzec

• Global Moderator
  • 665 postów
    • Online: 43d 9h 8m 57s
  • Nazwa z gry:Leonardo_Vinci
  • Uniwersum:9
  • Tlen:oddycham
  • LokalizacjaPolska

Napisano 20 październik 2019 - 17:32

Kiros, twoi podwładni nic nie robią. Ja wiem ze w Polsce, panuje taka mentalność ze rząd nic robi, i się z nim tez nic nie robi. Ale może czas najwyższy rozliczyć Nebu, Leonardo i tego na G, co od kilku dni zaczął się w ogóle pokazywać na forum.

Chociaż czy to ma nas dziwić? Skoro admin dostaje czarne na biały, a broni gościa bo mu wpłaca $$$$$$$$.

Nie za bardzo rozumiem co Ty się mnie czepiasz??  więc jakbyś był tak miły i przytoczył tu parę faktów to się zapoznam ;)

• 0

Operator Gry, UNI 5, UNI 9

#3 Gentelman

Gentelman

Waleczny templariusz

• Operator
  • 91 postów
    • Online: 14d 10h 38m 56s
  • Nazwa z gry:Gentelman
  • Uniwersum:10

Napisano 20 październik 2019 - 18:23

Zastanawia mnie co masz do mnie i reszty administracji , pilnujemy forum kiedy tylko mozemy , weź pod uwagę ze my też mamy swoje życie prywatne. Ps. Ciekaw jestem jak Ty bys się spisał w tej roli. Pozdrawiam.
  • 0

#4 kiros

kiros

ktosiek

• Administrator
  • 272 postów
    • Online: 20d 13h 20m 51s
  • Nazwa z gry:kiros/looper
  • Uniwersum:Administartor wszystkie Uni

Napisano 20 październik 2019 - 20:39

Nie wiesz co bylo i jak, tylko jakies domysly, przestancie siac zament i obrazac innych uzytkownikow. I nie widze tutaj rowniez powodu wytykac reszcie ekipy zaniedbania, kazdy z nich daje tyle ile moze i jestem im wdzieczny za pomoc.

Temat zamykam, bo nie widze tutaj powiazania do niczego co byloby istotne.

• 1

Administrator

OGam.net.pl

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Opinia, spitZer, itp

Użytkownicy przeglądający to forum: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych