Skocz do zawartości

Zdjęcie

Witam.Odwołanie do bana "net89"

ban net89

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 net89

net89

Newbie

• Użytkownik
  • 1 postów
    • Online: 3h 46m 16s
  • Nazwa z gry:net89
  • Uniwersum:7

Napisano 22 październik 2019 - 11:11

Nasz nick : net89
Treść blokady: §2 ust.2 załacznik nr 1 do regulaminu
Nick SGO, który nałożył bana: nebu
Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana:

Witam.
Chciałbym szybko sprostować całą sytuację zaistniałą w ogam.net.pl na uniwersum 7.
Otóż około tydzień temu mój kolega w mojej obecności założył sobie konto na uni 7 pod pseudonimem "kokos" żeby pokazać mi czym różni się ta gra,od innych,świadczących podobne usługi.
Po krótkim opisie i pokazaniu mi różnic i możliwości jakie daje owa gra,a konkurencji,postanowiłem,że wykupię(jeśli jest taka możliwość) odpłatnie któreś z lepszych kont,żeby nie zaczynać wszystkiego od początku.
I tak też się stało.Wykupiłem konto,które było w top 3,więc czegóż chcieć więcej?
Po szybkich oględzinach konta i zapoznaniem się z nim,zakupiłem astaty w celu dalszej inwestycji rozwoju tej gry.
Niestety moim niedopatrzeniem stało się to,że nie zgłosiłem ani swojego konta ani konta" kokos" na wspólny adres ip,chociaż gdybyś mógł poświęcić chociaż małą chwilę na dogłębniejsze przypatrzenie się sprawie,to zauważyłbyś,że konto "kokos" było aktywne tylko przez kilka minut i w zasadzie tylko jeden raz zostało zalogowane do gry,a ponadto nie było między nim a mną (net89) żadnej szemranej aktywności.
Co do samego bana,to przeglądając pręgierz jestem też trochę zmieszany przeglądając bany innych graczy,którzy dostawali jednodniowe bany za "niezgłoszenie wspólnego adresu ip" bo tak samo można by było zinterpretować mój przypadek,a niestety zostałem dobitnie potraktowany banem do ( 19.01.2038 4:14:07 ) i to przy moim pierwszym w pełni nieświadomym w tym czasie przewinieniu nieprzynoszącym żadnej ze stron jakiejkolwiek korzyści.Prosiłbym o przypatrzenie się mojej sprawie i zmiany jej charakteru,a konto "kokos" jeśli byłaby taka zdalna możliwość,o usunięcie bo akurat nie mam do niego danych dostępu jak pisałem na samym wstępie,ewentualnie prosiłbym o potraktowanie obu kont właśnie jako "niezgłoszenie wspólnego ip",bo nie mogę być odpowiedzialny za coś,czego tak na prawdę nie byłem świadomy i tym bardziej nie wykorzystałem w żaden sposób,który miałby mi przynieść jakiekolwiek korzyści.W dalszym ciągu chciałbym rozwijać swoje konto "net89" na uni 7 i wpierać grę poprzez zakup astatów.
Mam nadzieję,że przeczytasz,zapoznasz się i poświęcisz mojej sprawie choć chwilę,która jest dla mnie bardzo ważna.
Pozdrawiam i mam nadzieję "do szybkiego kontaktu".

• 0

#2 Revenge ツ

Revenge ツ

Wysłannik Boga

• Użytkownik
  • 1844 postów
    • Online: 213d 19h 15m 58s
  • Gadu-Gadu:.|.
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 22 październik 2019 - 14:06

I to się nazywa odwołanie ;) a nie jakieś pretensje :)

Nie spamuj mi tu proszę L_D_V

Użytkownik Leonardo_da_Vinci edytował ten post 22 październik 2019 - 20:52
spam

• 0

#3 kiros

kiros

ktosiek

• Administrator
  • 272 postów
    • Online: 20d 13h 20m 51s
  • Nazwa z gry:kiros/looper
  • Uniwersum:Administartor wszystkie Uni