Skocz do zawartości

Zdjęcie

odwołanie od bana - skoda555

niesłuszny ban nebu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Drop

Drop

Giermek niebios

• Użytkownik
  • 75 postów
    • Online: 4d 5h 37m 41s

Napisano 21 listopada 2019 - 11:21

Nasz nick: skoda555
Treść blokady: §2 ust. 4 załącznik nr 1 do regulaminu
Nick SGO, który nałożył bana: Nebu

Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana:

Ban jest za:

§2 Konta
4. Zabronione jest używanie dodatkowego oprogramowania (wszelkiego typu), które wykonuje czynności w grze za użytkownika.

Nie rozumiem zasadności bana. Wszystkie czynności w grze wykonuję ręcznie.

Może ilość wykonywanych atakow, lecz jest to od rana do wieczora. Ataki są wysyłane po kilka slotów na planetę.

Proszę o zdjęcie bana

• 0

#2 Necro321

Necro321

Paladyn

• Użytkownik
  • 42 postów
    • Online: 25d 22h 12m 7s
  • Nazwa z gry:Necro
  • Uniwersum:9

Napisano 21 listopada 2019 - 15:29

Dropek chyba nam nie powiesz że robisz po 2 k bitew i więcej dzień w dzień rozmawiałem dużo z Alwego na ten temat i jest to kosmiczny wynik on robił po tysiącu i zajmowało mu to około 3-4 h oczywiście gra posiada wiele skrótów , tak czy siak sprawa do wyjaśnienia :kawa:

• 0

#3 Zybi

Zybi

Anielski gwardzista

• Użytkownik
  • 239 postów
    • Online: 22d 7h 37m 55s

Napisano 21 listopada 2019 - 17:58

Ludzie żaden problem zrobić 2 tys ataków jak się lata po 3 lub 4 razy na gracza wystarczy chcieć troszkę wkładu własnego czasu włożyć, a później latać na te same farmy. Ale każdy by chciał mieć mnóstwo surki nie grając wcale.
Oczywiście mówię tutaj o rozsądku czyli co parę dni loty na farmy. Chyba że ktoś ma tak dużo czasu to i codziennie może latać.

Użytkownik Zybi edytował ten post 21 listopada 2019 - 18:15

• 0

#4 William Wallace

William Wallace

Pachołek

• Użytkownik
  • 15 postów
    • Online: 17d 22h 36m 35s
  • Nazwa z gry:William Wallace
  • Uniwersum:8

Napisano 21 listopada 2019 - 18:42

Pewnie,że jest to możliwe 2 tys. dziennie sam niejednokrotnie tyle mam jeszcze wysyłając po kilka ataków na planete.Wystarczy troche czasu ,wytrwałości ,chęci i nie potrzeba wtedy żadnego dodatkowego oprogramowania.

A jak było w tej sytuacji to niech już administracja z samym zainteresowanym się dogadają byle sprawiedliwie  

• 0

#5 Leonardo_da_Vinci

Leonardo_da_Vinci

Stary mędrzec

• Global Moderator
  • 703 postów
    • Online: 45d 17h 31m 33s
  • Nazwa z gry:Leonardo_Vinci
  • Uniwersum:9
  • Tlen:oddycham
  • LokalizacjaPolska

Napisano 21 listopada 2019 - 22:50

możliwe czy nie przypominam wszystkim iż każdy następny autor spamu w temacie odpowiednio zostanie potraktowany, a jak to sobie zgadnijcie ;) wyjątków nie będzie. Konwersacje prowadzą nebu, i Drop ewentualnie pan prezes ;) pozdrawiam

• 0

Operator Gry, UNI 5, UNI 9

#6 nebu

nebu

Prorok narodów

• Operator
  • 1 047 postów
    • Online: 185d 1h 36m 34s
  • Nazwa z gry:nebu
  • Uniwersum:7
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 22 listopada 2019 - 10:16

Witam.
Konto zostało zablokowane po uzgodnieniu z administratorem, a nie z polwodu mojego widzimisie.
Powód jw. Używanie dodatkowego oprogramowania/bota w szczególności tyczy sie to wysyłania floty.
Tak wiec do rzeczy.
Ostatnimi czasy dość aktywnie był prowadzony farming, co zostalo zauważone przez innych graczy na uniwersum.
Więc postanowiliśmy się przyjrzeć temu bardziej. Dlatego wczoraj został nałożony urlop w trakcie wysyłania floty i czekalismy na Pańską reakcję. Niestety przez prawie 15 mni. nie bylo żadnej na fakt załaczenia yrlopu mimo iż flota leciała. Dopiero 8.51 wpis na forum że na koncie załączono urlop.
Natomiast w aktywności na koncie mamy odstepy od kilku do kilkudziesieciu sekund przez prawie 15 min. W tym czasie nie zalogował się Pan ponownie na konto by sprawdzic przyczyne nagłego włączenia urlopu.
Ostatni start floty do ataku mamy 21/11/2019 8:38:02 przed nałożeniem urlopu. Wpis na forum mamy dopiero o 8.51 po 13 min.
Ponowny login na konto nastąpił dopiero o 8.55.
Jak mamy to rozumiec?
Przez 15 min próbuje Pan wysłać floty na farming jednak pojawia sie komunikat o urlopie i nic pan nie robi tylko z uporem maniaka próbuje wysyłać florę-jak pokazuje aktywność na koncie. Odstepy od kilku do kilkudziesieciu sekund odpowiadają czasookresom z jakimi wysyłane były floty.
Tak więc po konsultacji z administratorem nałożono blokadę na konto.
Screny aktywności
https://naforum.zapo...a84679.jpg.html
https://naforum.zapo...360c43.jpg.html
https://naforum.zapo...6e9250.jpg.html
https://naforum.zapo...4b1432.jpg.html
https://naforum.zapo...ac343e.jpg.html
https://naforum.zapo...22346d.jpg.html
  • 0

Operator Gry Uniwersum 7 Uniwersum 8 Uniwersum 10 |

| tabela kar | regulamin | regulamin forum |

#7 Drop

Drop

Giermek niebios

• Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 22 listopada 2019 - 11:21

Więc postanowiliśmy się przyjrzeć temu bardziej. Dlatego wczoraj został nałożony urlop w trakcie wysyłania floty i czekalismy na Pańską reakcję. Niestety przez prawie 15 mni. nie bylo żadnej na fakt załaczenia yrlopu mimo iż flota leciała. Dopiero 8.51 wpis na forum że na koncie załączono urlop.
Natomiast w aktywności na koncie mamy odstepy od kilku do kilkudziesieciu sekund przez prawie 15 min. W tym czasie nie zalogował się Pan ponownie na konto by sprawdzic przyczyne nagłego włączenia urlopu.
Ostatni start floty do ataku mamy 21/11/2019 8:38:02 przed nałożeniem urlopu. Wpis na forum mamy dopiero o 8.51 po 13 min.
Ponowny login na konto nastąpił dopiero o 8.55.

Nie bardzo rozumiem, bo moja obecność na koncie była cały czas. Bardzo mnie zdziwił komunikat o urlopie, wracały ekspedycje - skąd i dlaczego urlop?

Jaka miała być reakcja na komunikat o urlopie w czasie farmienia i lotu floty? Zdziwienie i widząc kirosa na forum SB kilka słów o problemie do niego poleciało.

Powtórzę, ,że na koncie moja obecność była cały czas. Możliwe,, że nastąpiło wylogowanie i zalogowanie bo sytuacja była dla mnie niezrozumiała.

Po zastanowieniu się, przyszła myśl, że może trzeba wejść w zakładkę urlop bo coś sie posypało i go wyłączyć. To pomogło.

Wróciły expedycje i zabawa miała trwać nadal. Skany planet zostały wykonane i wtedy chyba pojawił sie komunikat o banie.

Nigdy nie używam żadnych wspomagaczy, wszystko robię ręcznie i bez omijania zakłądek.

Screnów nie rozumiem.

Ban uważam za całkowicie bezpodstawny.

Proszę o zdjęcie bana

• 0

#8 Drop

Drop

Giermek niebios

• Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 22 listopada 2019 - 11:30

Mam kilka zestawów farm.

Każdy z nich to około160 -200 planet,

Skanuję jeden zestaw i wtedy wykonuje loty na wszystkie planety. Daje to około 400-600 ataków. Zależy ile razy leci atak na jedną planetę.

Po zakończeniu zestawu wysyłam flotkę na godzinne zbieraj lub 30 minut i w tm czasie skanuję kolejne planety.

Zależnie od zestawu planet używam różnych moonów.

Gra z mojej strony jest nieskazitelnie czysta.

Gdyby w yżyciu były jakiekolwiek booty - niemożliwym byłoby zauważyć, że dwa z kont które były farmami zostały przejete.

Jedno z nich to Karwi a drugie chyba Anton

• 0

#9 Drop

Drop

Giermek niebios

• Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 22 listopada 2019 - 15:40

Farmienie odbywało się w sposób prawidłowy.

Skan, wejście w wiadomości,, napadaj z raportu szpiegowskiego, wybór składu floty i napadaj. Backpsce x3-5.

Dalej ponowne wejście w wiadomości, wiadomości szpiegowskie, usunięcie poprzedniej wiadomości i tak w koło.

W międzyczasie obsługa expedycji. Z jednego moona expy, na drugim nadwyżka szperaczy.

Czyli rozumiem też bot uzupełniał stan szperaczy lub nadwyżkę teleportował na innego mooona?

Wysyłał na własne pole zniszczeń na FS;a?

Żenada Panowie.

Ale wasz wybór. Zbanowano konto, które jest czyste jak łza.

A myk z urlopem każdego mógł zaskoczyć. Floty w powietrzu a tu urlop. Info do Kirosa poszło, bo sytuacja dziwna.

Tyle ode mnie

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: niesłuszny, ban, nebu

Użytkownicy przeglądający to forum: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych