Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mała rewolucja ;)

Expedycje Sloty Polowanie Rewolucja Bonus

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Fin

Fin

Towarzysz husarski

• Użytkownik
  • 66 postów
    • Online: 1d 7h 7m 33s
  • Nazwa z gry:Fin
  • Uniwersum:U7, u10

Napisano 21 maj 2020 - 22:29

Zmiana max ilość slotów expedycji na=komp/10+expo/4 z zachowaniem bonusów oraz dodaniem opcji "auto wysyłania". Bonusy 25 i 30lv zachowane.
Widzę to tak:
- wysyłamy expo tradycyjnie to na planecie (tu aktywność jak obecnie)/moonie pojawia się aktywność w losowym przedziale 7-15min po wysłaniu
-można skorzystać z auto wysyłacza który ilość dost floty będzie dzielił po równo na ilość slotów (w ostatnim może być więcej) ale auto-wysyłacz wysyłałby flotę w losowym przedziale 20-60min po przylocie oraz generował aktywność na monie z losowej wartości 2-6 min po wysłaniu.

Pomysł być może extremalny ale ciekawi mnie wasza realcja ;)
Polowanie na expy przybrałoby inny ciekawszy i prostszy wymiar + więcej ich będzie ;)
  • 0

#2 biatch

biatch

Paladyn

• Użytkownik
  • 44 postów
    • Online: 8d 11h 27m 40s

Napisano 21 maj 2020 - 22:37

Fin ja na prawdę nie wiem skąd Ty te pomysły bierzesz :D zróbmy jeszcze wykup lepszych dział do zabawek 😂
  • 0

#3 hhsnake0

hhsnake0

Prorok narodów

• ex. team
  • 1203 postów
    • Online: 75d 14h 58m 41s
  • Nazwa z gry:hhsnake0
  • Uniwersum:8
  • Gadu-Gadu:nie posiadam :)
  • Tlen:nie posiadam :)

Napisano 21 maj 2020 - 23:43

Jeszcze chwila a Fin zaproponuje nam ręczne sterowanie stadem naszych flot :troll:

Dla mnie pomysł od razu ląduje w koszu :)

• 0

#4 Skuzi

Skuzi

Nawiedzony Lucyfer

• Użytkownik
  • 474 postów
    • Online: 80d 19h 58s
  • Gadu-Gadu:6352891
  • LokalizacjaKępice

Napisano 22 maj 2020 - 00:08

Przy używaniu autowysyłacza wystarczyłoby skanować moony z aktywnością 45-53 co minutę i masz na tacy szperacze, autowysyłacz nie zdąży nic wysłać. Przypuszczam, że już nawet tobie druga propozycja się nie podoba. Co do slotów, jest to tylko zwiększenie zysków/strat nic nie urozmaica.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Expedycje, Sloty, Polowanie, Rewolucja, Bonus

Użytkownicy przeglądający to forum: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych