Skocz do zawartości

Zdjęcie

BAN

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 menellaos

menellaos

Pachołek

• Użytkownik
  • 12 postów
    • Online: 13h 3m 52s
  • Nazwa z gry:menelaos
  • Uniwersum:4

Napisano 04 marzec 2012 - 11:05

Nasz nick: Moj w grze - menelaos
Treść blokady: mega Push-0dbiorca
Nick SGO, który nałożył bana: zdzisLG
Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana:

Witam sprawa wygląda tak : sojusznik podesłał mi surowce na rozbudowę , poprosiłem go o to nie wiedząc o tym ze jest jakiś limit. Przyznaje się znacznie przekroczyłem limit , ale nie zrobiłem tego z premedytacją. Są to moje pierwsze dni na Ogam i chciałbym przeprosić administrację za złamanie regulaminu więcej się to nie powtórzy. Proszę o skrócenie bana.
  • 0

#2 zdzisLG

zdzisLG

Stary mędrzec

• Użytkownik
  • 720 postów
    • Online: 75d 16h 26m 32s
  • Gadu-Gadu:45703368
  • LokalizacjaWolne Miasto Gdańsk

Napisano 04 marzec 2012 - 11:29

Po pierwsze gracz który wysłał Panu surowce jest zarejestrowany od 2010r.-Wiec On raczej zna regulamin.
Po drugie nie znajomość regulaminu nie zwalnia z przestrzegania go.

Jest to Pana pierwsze tego typu przewinienie wiec skracam bana do 10 dni.
Po tym czasie będzie musiał Pan odesłać to co pan otrzymał.Wszystko przeliczę i dostanie Pan stosowne PW w grze.
  • 0

[color=#ff0000;]SUMA % Z RW U5[/color][color=#ff0000;] [/color][color=#0000ff;]211.768.625.620[/color]

Dołączona grafika

[color=#008000;]"Wszelka wiedza pochodzi z doświadczenia"[/color]

#3 menellaos

menellaos

Pachołek

• Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 04 marzec 2012 - 11:41

Dzieki bardzo.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

Anielski gwardzista

• Użytkownik
  • 216 postów
    • Online: 11d 1h 15m 22s
  • Nazwa z gry:Anonymous

Napisano 04 marzec 2012 - 13:31

Po pierwsze gracz który wysłał Panu surowce jest zarejestrowany od 2010r.-Wiec On raczej zna regulamin.

Rozumiem że Meneloas dostał skrócenie, ale za co należy się skrócenie bana Isie?
  • 0

#5 zdzisLG

zdzisLG

Stary mędrzec

• Użytkownik
  • 720 postów
    • Online: 75d 16h 26m 32s
  • Gadu-Gadu:45703368
  • LokalizacjaWolne Miasto Gdańsk

Napisano 04 marzec 2012 - 14:29

rzeczywiście ..mój błąd..przepraszam rozpędziłem się.
  • 0

[color=#ff0000;]SUMA % Z RW U5[/color][color=#ff0000;] [/color][color=#0000ff;]211.768.625.620[/color]

Dołączona grafika

[color=#008000;]"Wszelka wiedza pochodzi z doświadczenia"[/color]

#6 zoe

zoe

Pachołek

• Użytkownik
  • 16 postów
    • Online: 5h 28m 27s
  • Nazwa z gry:zoe
  • Uniwersum:5

Napisano 08 marzec 2012 - 08:58

elo witam, Menelaos szczerze ci wspolczuje ze dostales banika bo wlasnie zalozylem sobie konto na u4 a pierwsza kolonia bedzie kolo twojej planety matki ,teraz to dopiero bedzie jazda ty w 2 osobach a ja w kilku no i nasze wspolne ip ,tylko wlasciwie po co ja zakladalem to konto skoro to twoje konto jest moje????? odpisz moze wtedy dojdziemy do ladu z tym balaganem panujacym na naszych kontach ,brak kontaktu z toba powoduje ze Rutkowski nie jest w stanie postawic trafnej diagnozy no chyba ze cwiczysz proby z przejmowaniem kont tylko nie do konca ci wyszlo?Tak wiec w twoim i moim interesie jest wyjasnienie tego problemu. A Rutkowski niech dobrze wykona swoja prace no chyba ze Rutkowski to nie Rutkowski tylko Rutkowski 1 albo Menelaosrutkowski wtedy to sie troszke skomplikuje i furta zostanie zamknieta na klucz .Bo zawsze gora ten ktory klucze nosi.Wyjasnij wszystko Menelaos
  • 0

#7 menellaos

menellaos

Pachołek

• Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 08 marzec 2012 - 16:07

Co ty w ogole to mnie mowisz? Nic nie bede tlumaczyc bo konto jest zapisane na mnie, jaki Rutkowski 0.- dobre kwasy masz widze

Użytkownik menellaos edytował ten post 08 marzec 2012 - 16:07

• 0

#8 zoe

zoe

Pachołek

• Użytkownik
  • 16 postów
    • Online: 5h 28m 27s
  • Nazwa z gry:zoe
  • Uniwersum:5

Napisano 09 marzec 2012 - 08:34

moje kwasy dobrze dzialaja a moje teksty to wyraz flustracji poglebiajacej sie w zwiazku z sytuacja z ktora nie potrafie sobie poradzic ,jak przeczytasz moje wypociny dokladnie to zrozumiesz powage sytuacji i zrozumiesz ze zaczynaja sie duze chmurki nad naszymi kontami,ktore same nie znikna nawet po zakonczeniu banow,bo to tak wyglada jakbym ja gral na kilku kontach a ciebie wogole nie bylo --rozumiesz to ze masz nick menelaos to pikus na serwerze to ja jestem toba i soba. Dlatego jak najszybciej podaj te info. o ktore prosilem w poscie Ban-zoe u 5.pozdro
  • 0

Użytkownicy przeglądający to forum: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych