Skocz do zawartości


Zybi

Rejestracja: 05 sty 2011
Poza forum Ostatnio: 12 lis 2019 15:59
-----

Moje tematy

Błąd przeliczania rekordów u5

12 listopad 2019 - 15:58

Rekordy są przeliczane co kilka dni.
Jak już zostaną przeliczone to jest napisane,że np.: 07:05 a tak naprawdę przeliczenie odbyło się o godzinie 06:05.

Fragmentum

09 wrzesień 2019 - 21:54

Fajna opcja dla grających flatą ale bardzo nie przemyślana.

 

Po pierwsze gracz stawia flotkę, rozwala rywala, atakuje siebie w próbie monowej 60% złomu z floty plus 40 % sobie odbudowuje we fragmentum i tak w kółko i tym sposobem można dojść do odzyskana około 90 %( dokładnie nie liczyłem) surowców zainwestowanych w jedna akcje plus zysk z ataku. Czyli dochodzimy do sytuacji w której stawiam flotę tylko na atak i mam prawie całą surkę dalej w banku swoja plus, profit z ataku.  Wiec floty będą dalej w bankach :) A strategie gry sz... trafił. I niech tez poziomy tego budynku będą powiązane z badaniami tzn. np. poziom tech szpiegowskiej ma wpływ na max poziom jaki możemy postawić tego budynku. Lub niech będzie związany z ilością badań sprawi to że gracze z flota nie będą siedzieć na urlopie, ale będą zmuszeni do badan rożnych technologii. Przykład: suma badan przez 6 i już ( gracz przy 480 badaniach ma 80 lvl budynku). Wrzucamy do tego kilka zadań z ilością badan i wszystko się nakręca.

A tak jak masz kasę klikasz 80 razy i masz ubezpieczone surowce na 40% ( wielki wyczyn).

 

2. Jeśli już pozostanie taki budynek to proponuje do kosztów budowy dodać tryt poruszy to rynek trytu oraz koszt odbudowy niech będzie związany też z trytem lub astatami lub tym i tym. W ten sposób tryt wraca do obrotu na ogam, plus trzeba również włączyć blokadę ilości lotka na starszych uniwersach bo jednak to beznadziejne się robi jak możemy mięć teraz trytu do woli.  Co sprawia że nie mamy żadnej przyjemności z gry bo kto kupi astaty zrobi sobie badania jakie chce.

 

3. Jeśli pozostajemy przy  tym budynku to jednak przydała by się jakaś sensowna ikona bo to co jest teraz to nawet budynku nie przypomina a jest w zakładce budynki. A troszkę graczy zwraca uwagę na takie detale. Pamiętajmy, że jak coś szybko i łatwo przychodzi to nudzi gracza, a takich rzeczy nie spotkałem w podobnych grach.

 

4. Skoro jest przenoszenie planet, to za astaty dorzućcie opcje pokazania wszystkich kordynatów gracza(admin zarobi).

Oziębianie za astaty godzi w interes  graczy którzy nie lądują za wszystko kasy, osłabia to wartość trytu ,który do pewnego czasu był wyznacznikiem tego czy ktoś poświecą czas na ekspedycje. Te udogodnienia psują grę, szybciej się znudzi i poróżni graczy grających i płacących.

 

Sorki za składnie i błędy.


Odwołanie od bana

11 maj 2019 - 21:03

Nick: Sroka123

Nakładający bana: KMuller

Powó; Nie podano

Szczegółowy opis. Nie mam pojęcia według uznania SGO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprawy z banami rozwiązujemy w tym dziale, a nie na SB. KMueller