Skocz do zawartości


deusx

Rejestracja: 25 maj 2009
Poza forum Ostatnio: 15 lip 2018 16:34
***--

#146797 Marshall uni 10 odwolanie

Napisane przez deusx w 14 czerwiec 2018 - 15:03

"W dalszym ciągu nie dostrzegasz, że nie pozwolę komukolwiek na wykorzystywanie innych, słabszych kont graczy dla własnych celów i korzyści.

Prosiłem o zwrot brakującego surowca w ilości 118.397.701.690.570 jednostek deuteru do gracza RadomZKarola i przy tym zostaje."


Ja i inni chcą widzieć obliczenia tej sumy skąd się wzięła, oczywiście obliczenia poparte muszą być raportami z gry.
 • 1


#146762 Marshall uni 10 odwolanie

Napisane przez deusx w 12 czerwiec 2018 - 06:02

SGO U10 Leonardo da Vinci, wyraził zgodę na pomoc przy wykonaniu zadania ale nie wyraził zgody na dokonanie podczas tej pomocy klasycznego Push na tak wysoką skalę

 

 

Skoro SGO wyraził zgodę, to ja wyrazil i powinna ona obowiązywać. 

Powód pisze co innego na mailu, lecz zapomniał wspomnieć że blokada jest za złe wyliczenie surowca. 

 

Rozumiem że chodzi o sumę 3 998 909 188 070 deuteru, nie można było się dogadać na PW? Herhor przecież to topowi gracze, dlaczego ich karasz za najmniejsza nawet rzecz? 

 

Jak to wygląda z mojej strony, osiągając pewny poziom nie będziemy się już rozliczać na grosze, tylko złotówki. Później tysiace. A tutaj za kilka nic nie znaczacychh groszy blokada...


 • 1


#146213 Odwołanie od Bana Wystawianie ofert"Spam"w handlarzu

Napisane przez deusx w 31 marzec 2018 - 19:58

Decyzją obu Administratorów zdejmujemy blokadę.


 • 1


#145585 Zmiana regulaminu bash

Napisane przez deusx w 22 luty 2018 - 20:31

Witam!

Od 25 lutego wchodzi w życie nowy regulamin, jego zmiany dotyczą opcji BASH.

Zmiany dotyczą limitów w których bash obowiązuje. 

 

Nowe wersja regulaminu (OBOWIĄZUJE OD 25 lutego)

 

§5 Bash

2. Maksymalnie dopuszcza się 6 agresywnych misji na jedną planetę oraz 6 agresywnych misji na dany księżyc w ciągu 24 godzin. Zasada ta nie dotyczy ataków na konta nieaktywne ponad 7 dni.
2.1. Łącznie dopuszcza się 20 ataków na użytkownika oraz maksymalnie można zniszczyć 4 księżyce graczowi w ciągu 24 godzin.

 

 

Poprzednia (jeszcze obowiązująca wersja):

 

§5 Bash

2. Maksymalnie dopuszcza się 6 agresywnych misji na jedną planetę oraz 6 agresywnych misji na dany księżyc w ciągu doby. Zasada ta nie dotyczy ataków na konta nieaktywne ponad 7 dni.
2.1. Łącznie dopuszcza się 20 ataków na użytkownika oraz maksymalnie można zniszczyć 4 księżyce graczowi w ciągu doby.

 

 

 

 

Zmiany te mają na celu większą ochronę twojego konta przed agresorami, którzy planowali swoje ataki w godziach 23 / 1 w nocy, dzięki czemu po godzinie 0:00 uzyskiwali nowy limit. Będzie trudniej, ale obecnie było zbyt łatwo. Gracz mógł w kilka godzin stracić moony, flotę, dzięki zmianom niektóre przypadki będą miały dodatkowe 24 godziny na próbę ochrony.

 

Zwroty za bash

Od dzisiaj każda strata spowodowana przez bashbędzie kwalifikowana do zwrotu, a agresor będzie zobowiązany do zwrotu profitów uzyskanych przez bash.

 


 • 1


#143765 Oficjalny plan działań - wrzesień 2017

Napisane przez deusx w 07 wrzesień 2017 - 18:14

Witam serdecznie!

 

Realizując plan odbudowy serwisu poprosiliśmy was o zaproponowanie różnych pomysłów czy zmian, sami oczywiście też wzięliśmy w tym udział. Reasumując i analizując rozmowy przechodzimy do dalszego etapu, etapu drugiego.

 

Etap drugi to wprowadzanie zmian na żywo na specjalnie do tego celu stworzonym (tymczasowym) testowym uniwersum, na którym rejestrować będzie można się już od jutra!

 

Zmiany, jakie będziemy wprowadzać nie będą ostateczne, a testowe i omawiane wspólnie. W razie kilku możliwych opcji będziemy przeprowadzać ankiety, której wynik będzie stanowił werdykt. Wszelkie zmiany będą już zawarte na nowym uniwersum!

 

 

Jakie zmiany będą wprowadzane?

 

Nowy sojusz

Całkowicie nowy system sojuszów (http://forum.ogam.ne...onowane-zmiany/)

 

Ograniczenie banku

Zmiany w newralgicznym punkcie gry, nie będziemy go likwidować, a jedynie lekko ograniczać. Chodzi tutaj o zmuszenie gracza do inwestowania części surowca (np.10, 20%) we flotę, obronę bądź ekonomię planety poprzez różne ograniczenia bądź wymuszenia.

Rozmowy na temat banku trwają w temacie: http://forum.ogam.ne...pic/21521-bank/ i żadna oficjalna decyzja nie zapadła.

Handlarz

Czy nie lepiej, jak cena surowca jest ustalana obecną sytuacją rynkową? Gracze sami będą ustalać przelicznik surowca na własnej giełdzie (kopia giełdy trytu). Oczywiście aby przeciwdziałać oszustwom zawsze istnieje sztywny limit kursu +- od obecnie średniego (tak jak na giełdzie trytu)

 

Technologie

Bardzo świeży, lecz trafiony pomysł. Czemu nie wykorzystać obecnych "martwych" technologii, do podnoszenia parametrów konta?

(http://forum.ogam.ne...ch-technologii/)

 

Design

Odświeżenie wyglądu niektórych zakładek, zdjęć, czcionek - ze 100% zachowaniem obecnego stylu oraz lekkości działania strony.

 

Wersja mobilna

Nie jako nagła zmiana, a z dnia na dzień będziemy coraz to kolejne elementy strony dopasowywać do gry na smartfonach.

 

Aktywny support

Ta zmiana właściwie już nastąpiła, ale w samym systemie gry będzie bardziej spójny system kontaktu, gdzie w rozmowie będą mogli uczestniczyć wszyscy SGO jako grupa, nie pojedyncza wymiana wiadomości wraz z informacjami mailowymi (na życzenie) o otrzymanej odpowiedzi.
 

(...)

 

Temat ten nie jest zamknięty i wraz z wami będziemy starać się tutaj zmieniać, dodawać nasze propozycje, zmiany. Pamiętajcie, gra jest tworzona przez was, dla was. Nie chcemy wprowadzać zmian, które będą kolidowały ze swobodną grą, a jedynie takie, które ją urozmaicą. Pamiętajcie, że wciąż ta sama receptura kiedyś się wyczerpie i trzeba korzystać z nowych inspiracji.

 

Zaraz zaraz, no dobra, chęci są, zamiary są ale kiedy to wszystko będzie? Znając życie, nigdy... :troll:

 

I tutaj mam dla was małe zaskoczenie.

Handlarz, bank, technologie, cześć designu już będą hulały na testowym uniwersum do 17 września, czyli w momencie pisania postu niecałe 10dni.

Nie jestem w stanie się określić na ten moment jak to będzie z sojuszem, ponieważ część jest bardzo zaawansowana oraz spora część nieomówiona, będzie z dnia na dzień pisany na testowym serwerze.

 

 

Test serwer

Rejestracja będzie dostępna dla każdego, na start będziemy mieli rozbudowane eko oraz spory zapas surowca do wykorzystania w banku. Będzie to swego rodzaju też mała niespodzianka dla was, bo będziecie mogli się pobawić po prostu przez jakiś czas na test serwerze przy okazji robiąc wiele dobrego, testując nowe opcje.

 

//edit: według waszych opinii banku nie ruszaliśmy.

 

Pamiętajcie, nic nie jest przesądzone, każda zmiana jest z wami omawiana.


 • 2


#143273 Gra oraz forum - informacje

Napisane przez deusx w 21 sierpień 2017 - 11:23

Witam!

Forum zostało przywrócone (back-up) do daty wolnej od ataków botów, czyli od stycznia tego roku.

Wszelkie ST / SJ pisane do tego czasu zostaną przywrócone jutro, 22.08.2017.

 

Forum zostało zabezpieczone przed kolejnymi atakami botów poprzez nową generacje cpatcha oraz pytanie zabezpieczające.

Informacje co do gry pojawią się w następnym wątku jutro, lecz już teraz mogę powiedzieć, że nowe uniwersum jest planowane na październik tego roku.

 

Jeżeli chcesz na pomóc w odbudowie projektu jako moderator forum lub operator gry wyślij proszę maila na ogamtest@gmail.com.

 

Od dzisiaj każdy mail napisany do godziny 11:00 będzie rozpatrywany w TYM SAMYM DNIU, a każde kolejne w następnym.

 


 • 1


#142273 nadal znika flota

Napisane przez deusx w 08 kwiecień 2016 - 00:54

Witam !

Przepraszam że to tak długo trwa, lecz nawet Gmail stwarza kłopoty w administracji, który od lat był niezawodny (nie wiem czym to spowodowane jest i czy inni mają też problemy). Większość zgłoszenia pomieszał z datą 6.04

 

Przykładowo zgłoszenie gracza ARAB z datą (wg. gmaila) 6.04:

http://screenshot.sh/n8kh569zDAY5g

Po otwarciu zgłoszenia:

http://screenshot.sh/ouC8hctjz44Vk

 

Widzimy datę zgłoszenia faktyczną 4.04 a moją odpowiedź dzisiaj 8.04 skąd data 6.04 - takich wiadomości mam ponad 100 z całej skrzynki i zdarzyło się że to samo zgłoszenie sprawdzałem po 3 lub 4 razy, ze względu na sporą liczbę samych duplikacji.

 

Inny przykład:

http://screenshot.sh/m7QvZSXbliEps

środek wiadomości:

http://screenshot.sh/mLfm49jwaqxXc

 

tutaj data jest faktyczna z 5.04, jako nieliczne zgłoszenie.

Jak to się mówi, jak się coś wali to wszystko na raz. Dajcie znać czy wy też macie jakieś kłopoty z gmailem.

 

To jest powodem możliwości ominięcia waszego zgłoszenia, lecz staram się sprawdzić każde, jednak jeżeli zgłoszeń jest kilka od tej samej osoby(lub kilkanaście!) a ostatnie jest rozpatrzone jako pozytywne inne maile są usuwane jako "zduplikowane".

 

Postępujcie wg. wiadomości w grze a wszystko dzisiaj zostanie wyprostowane i będziemy mogli przejść do rekompensat i bieżących spraw.

Cały dzisiejszy dzień od 12:00 będę online do późnych godzin nocnych i na każde zgłoszenie reaguje natychmiastowo. ,,

 

W czwartek pod wieczór udało się rozwiązać pozytywnie około 100 zgłoszeń, dlatego j/w pisałem piątek całym dniem dla was aby rozwiązać oczekujące jeszcze zgłoszenia do 100%.


 • 1


#141496 Dzień ekspedytora vol. 1

Napisane przez deusx w 15 styczeń 2016 - 16:34

Dzień ekspedytora vol. 1
 
Witamy !
 
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, którego pomysłodawcą jest nebu.
 
Zasady są bardzo proste, od 16.01 od 0:00 będziemy zliczać wasze ekspedycje oraz zliczać w nich sumę zebranego trytu oraz deuteru.
Konkurs trwa do 17.01 do godziny 14:00.
Skrypt zliczający ekspedycję będzie dostępny w zakładce flota.
 
Zwróć uwagę, aby pierwszą ekspedycję wysłać już dzisiaj 15.01.2016 o godzinie np. 23:00, tak aby wróciła 16:01.2016 0:00 - czyli już w czasie regulaminowym konkursu. Liczymy tylko te floty, które wrócą w wyznaczonym czasie.
 
Konkurs obejmuje każde uniwersum z osobna.
Możliwy jest zapis tylko jednym kontem w osobnym temacie.
 
Nagrody: 
 
Dla graczy z 30 PTE
1 miejsce w ilości uzyskanego trytu: 300 astatów
1 miejsce w ilości uzyskanego deuteru: 300 astatów
2 miejsce w ilości uzyskanego trytu: 200 astatów
2 miejsce w ilości uzyskanego deuteru: 200 astatów
3 miejsce w ilości uzyskanego trytu: 100 astatów
3 miejsce w ilości uzyskanego deuteru: 100 astatów

Dla graczy z niższym niż 30 PTE
1 miejsce w ilości uzyskanego trytu: 300 astatów
1 miejsce w ilości uzyskanego deuteru: 300 astatów
2 miejsce w ilości uzyskanego trytu: 200 astatów
2 miejsce w ilości uzyskanego deuteru: 200 astatów
3 miejsce w ilości uzyskanego trytu: 100 astatów
3 miejsce w ilości uzyskanego deuteru: 100 astatów


 
Każdy biorący udział w konkursie dostanie 50% sumy zebranego przez siebie trytu!
 
Regulamin konkursu:
1. Możliwy jest udział tylko jednym kontem z dowolnego uniwersum.
2. Konkurs obejmuje uniwersum 5,7,8,9 każde z osobna.
3. Liczą się ekspedycję, które wrócą do nas w terminie od 16.01.2016 godzina 0:00 do 17.01.2016 godzina 14:00.
4. Historia wysłanych ekspedycji z podliczeniem surowców oraz trytu będzie dostępna w zakładce fota.
5. Aby wziąć udział w konkursie trzeba do 24h wpisać swoje dane w tym temacie (wzór dostępny w wątku)
6. Nagrody są wypisane w tym temacie pod nazwą "Nagrody".
7. Ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród nastąpi do 24h od zakończenia wyników.
8. Liczą się ekspedycje, które dotrą z powrotem do nas w wyznaczonym czasie w pkt. 3.


 • 1


#139221 oszustwo w lotto

Napisane przez deusx w 16 sierpień 2015 - 11:10

Sprawdzam tę sytuację bardzo dokładnie od kilkunastu minut, wszystko mam nadzieję uda się zrobić w jak najszybszym czasie (do kilku h) aby tryt został obdlokowany.


 • 1


#137066 Zwrot surowca

Napisane przez deusx w 02 maj 2015 - 19:10

Przeoczyłem, to - zweryfikuję zaraz pozostałe informację, przepraszam


 • 1


#136499 Skarga na HHsnake0

Napisane przez deusx w 13 kwiecień 2015 - 06:32

To żart, nie skarga...


 • 1


#136448 Zabawa w złomowanie vol. 13 - harmonogram walk

Napisane przez deusx w 11 kwiecień 2015 - 20:37

22:30 wyniki pierwszej fazy, jedno pozytywne w opóźnieniu to to, że podsyca on ciekawość.

 

Zapraszam za chwilę


 • 1


#136112 Zabawa w złomowanie vol. 13 - harmonogram walk

Napisane przez deusx w 02 kwiecień 2015 - 15:45

Poniżej przedstawiam stworzony całkowicie losowo harmonogram walk jedenastej odsłony konkursu Zabawa w złomowanie.
Pierwsza faza konkursu zostanie rozpoczęta w czwartek, 3 kwietnia 2015, godz 21:00
Życzymy wszystkim powodzenia !


FAZA I
pinczer (u7) vs FENIXAQ (u5)
sithgrom1 (u5) vs boss (u7)
CRV (u8) vs ryczard (u3)
cypisek (u8) vs mrkonar (u5)
spiritus (u3) vs Tytus (u7)
DuckDodgers (u8) vs wiecznysen (u7)
Naharis (u7) vs Nyja (u8)
bobik (u3) vs Alwego (u5)
stopek111 (u8) vs joint2424 (u8)
MELCHIOR (u5) vs BlaraS (u8)
Aserato (u3) vs wysota (u8)
pudel (u3) vs MrDevek (u8)
Soul (u8) vs ARAB (u7)
Toczka (u8) vs marrcin1234 (u3)
AiSeN (u8) vs remass777 (u7)
jimny_pl (u7) vs farek (u8)
OXY (u8) vs Misiekk (u7)
Exist (u3) vs VEVO (u7)
Voldemort (u8) vs PREDATOR (u8)
TermiTT (u7) vs Uszek (u7)
Driver0wsky (u8) vs lucky26 (u8)
pawlak (u8) vs Andragon (u8)
RZEMEK (u3) vs RGB (u7)
kosa (u7) vs Kostek (u8)
DarthVader (u8) vs Karwi (u3)
maverek (u5) vs Stalowy (u7)
Goku (u3) vs DiKej (u3)
Kileros (u8) vs caterham (u3)
BlackBlue (u8) vs QPA (u7)
Aro (u8) vs Sroka123 (u5)
gibon (u5) vs freebok (u5)
Power (u8) vs Dilven (u8)
OldSmuggler (u7) vs mondi (u5)
Lukas377 (u8) vs sopelma (u8)
Bartek_L (u8) vs daniwas (u8)
Strazak81 (u7) vs 666 (u3)
Viher (u7) vs zagadka (u5)
Joyek (u7) vs Pro100WPysk (u8)
babajaga (u7) vs ZAJAC (u5)
Sarius (u5) vs KapitanBiegunka (u7)
makaze (u7) vs lorak (u7)
Neriel (u3) vs czechu98 (u8)
miazdzka (u7) vs nebu (u7)
kudlaty (u8) vs SonGoku (u5)
RevenGe (u3) vs Saiyan (u5)
Psycho349 (u8) vs hhsnake (u8)
BezSnu (u7) vs peacemaker (u7)
Ruby (u3) vs eldo9013 (u8)
d4rn0k (u8) vs johnylocoo (u8)
Arct (u7) vs Kamillu12 (u5)

FAZA II
FENIXAQ (u5) vs boss (u7)
CRV (u8) vs cypisek (u8)
Tytus (u7) vs DuckDodgers (u8)
Nyja (u8) vs Alwego (u5)
stopek111 (u8) vs MELCHIOR (u5)
Aserato (u3) vs MrDevek (u8)
ARAB (u7) vs Toczka (u8)
AiSeN (u8) vs jimny_pl (u7)
Misiekk (u7) vs VEVO (u7)
Voldemort (u8) vs Uszek (u7)
lucky26 (u8) vs Andragon (u8)
RGB (u7) vs Kostek (u8)
Karwi (u3) vs Stalowy (u7)
DiKej (u3) vs Kileros (u8)
QPA (u7) vs Sroka123 (u5)
gibon (u5) vs Dilven (u8)
mondi (u5) vs sopelma (u8)
Bartek_L (u8) vs 666 (u3)
Viher (u7) vs Joyek (u7)
babajaga (u7) vs Sarius (u5)
makaze (u7) vs czechu98 (u8)
nebu (u7) vs SonGoku (u5)
Saiyan (u5) vs hhsnake (u8)
BezSnu (u7) vs Ruby (u3)
d4rn0k (u8) vs Kamillu12 (u5)
 
FAZA III
FENIXAQ (u5) vs cypisek (u8)
DuckDodgers (u8) vs Alwego (u5)
stopek111 (u8) vs Aserato (u3)
ARAB (u7) vs AiSeN (u8)
VEVO (u7) vs Uszek (u7)
lucky26 (u8) vs RGB (u7)
Karwi (u3) vs DiKej (u3)
Sroka123 (u5) vs gibon (u5)
mondi (u5) vs Bartek_L (u8)
Viher (u7) vs babajaga (u7)
makaze (u7) vs
nebu (u7)
hhsnake (u8) vs Ruby (u3) vs Kamillu12 (u5)
 
FAZA IV
FENIXAQ (u5) vs Alwego (u5)
Aserato (u3) vs ARAB (u7)
Uszek (u7) vs RGB (u7)
Karwi (u3) vs Sroka123 (u5)
mondi (u5) vs Viher (u7)
nebu (u7) vs hhsnake (u8)
 
FAZA V
Alwego (u5) vs ARAB (u7)
RGB (u7) vs Sroka123 (u5)
Viher (u7) vs nebu (u7)
 

 FAZA V
ARAB (u7) vs RGB (u7) vs nebu (u7)
 

1 miejsce: ARAB

2 miejsce: RGB

3 miejsce: nebu
 
Gratulację, uniwersum 7 zdominowało pozostałe w tej edycji!
 

Uniwersum 8:

hhsnake0

Aisen

Bartek_L

 

Uniwersum 5:

Sroka123

Alwego

FENIXAQ

 

Uniwersum 3:

Karwi

Aserato

Ruby

 

Punktacja (1 punkt = 1 astat) generujemy tabelę z raportów, 20 kwietnia wieczorem udostępnimy dokładny wgląd w przebieg rund walk.Harmonogram walk przegranych pierwszej fazy:
 
FAZA I
pinczer (u7) vs sithgrom1 (u5)
ryczard (u3) vs mrkonar (u5)
spiritus (u3) vs wiecznysen (u7)
Naharis (u7) vs bobik (u3)
joint2424 (u8) vs BlaraS (u8)
wysota (u8) vs pudel (u3)
Soul (u8) vs marrcin1234 (u3)
remass777 (u7) vs farek (u8)
OXY (u8) vs Exist (u3)
PREDATOR (u8) vs TermiTT (u7)
Driver0wsky (u8) vs pawlak (u8)
RZEMEK (u3) vs kosa (u7)
DarthVader (u8) vs maverek (u5)
Goku (u3) vs caterham (u3)
BlackBlue (u8) vs Aro (u8)
freebok (u5) vs Power (u8)
OldSmuggler (u7) vs Lukas377 (u8)
daniwas (u8) vs Strazak81 (u7)
zagadka (u5) vs Pro100WPysk (u8)
ZAJAC (u5) vs KapitanBiegunka (u7)
lorak (u7) vs Neriel (u3)
miazdzka (u7) vs kudlaty (u8)
RevenGe (u3) vs Psycho349 (u8)
peacemaker (u7) vs eldo9013 (u8)
johnylocoo (u8) vs Arct (u7)
 
FAZA II
pinczer (u7) vs mrkonar (u5)
spiritus (u3) vs BlaraS (u8)
pudel (u3) vs marrcin1234 (u3)
farek (u8) vs Exist (u3)
PREDATOR (u8) vs pawlak (u8)
RZEMEK (u3) vs Goku (u3)
BlackBlue (u8) vs Power (u8)
Lukas377 (u8) vs Strazak81 (u7)
Pro100WPysk (u8) vs KapitanBiegunka (u7)
Neriel (u3) vs miazdzka (u7) 
peacemaker (u7) vs  Arct (u7) vs RevenGe (u3)
 
FAZA III
pinczer (u7) vs spiritus (u3)
marrcin1234 (u3) vs Exist (u3)
PREDATOR (u8) vs Goku (u3)
Power (u8) vs Lukas377 (u8)
Pro100WPysk (u8) vs Neriel (u3) vs RevenGe (u3)

 

FAZA IV
pinczer (u7) vs marrcin1234 (u3)
PREDATOR (u8) vs Power (u8) vs RevenGe (u3)

 

 

FAZA IV
marrcin1234 (u3) vs RevenGe (u3)

3 miejsce: Power (u8)


 • 1


#135342 Zabawa w złomowanie vol 13.

Napisane przez deusx w 15 marzec 2015 - 04:36

zwz.png

 

Zabawa w złomowanie vol 13!

 

Wymyśl najlepszy skład floty w określonych wartościach i zezłomuj swoich przeciwników! Popularna zabawa cieszy się wielką popularnością, to właśnie ty możesz ją wygrać i poza prestiżem wygrać astaty o wartości 400 pln !

 

Zgłoszenie

W podglądzie kliknij na czerwony link "Zabawa w złomowanie vol. 13 - zapis".

Wypełnij formularz:

 

1 skład:

Wartość floty do: 10 000 000 000 000 deuteru

 

2 skład:

Wartość floty do: 2 300 000 000 000 deuteru

 

 

Po wysłaniu pierwszego składu, ponowne kliknięcie w zapis umożliwi wysłanie drugiego.

 

Wszystkie składy są zapisywane w naszej bazie danych i nieudostępniane. Gracz również nie może ujawniać swojego składu.

Po zakończeniu zapisów zostanie ułożony całkowicie losowo harmonogram walk 1 vs 1, wygrani przechodzą do kolejnej rundy (wygrany z wygranym).

 

 

Przebieg:

1 runda - walka flota vs flota - wgrany gracz otrzymuje punkt

2 runda - walka flota vs flota i flota(2)- przegrana osoba otrzymuje wsparcie drugiego składu

jeżeli flota ponownie wygra, gracz otrzymuje 3 punkty i przechodzi dalej

jeżeli flota podała tym razem, odbędzie się trzecia runda:

3 runda - flota i flota(2) vs flota i flota(2)- wygrany gracz otrzymuje punkt i przechodzi dalej!

 

Wszyscy przegrani z pierwszej rundy zostaną wpisani na osobny harmonogram, który odbędzie się tak samo jak pierwszy, lecz suma nagród będzie o połowę mniejsza.

 

Harmonogram będzie dostępny 2 drugi dzień po zakończeniu zapisów i w każdy kolejny dzień (harmonogram przegranych dzień pierwszym). Aktualizacja odbywać się będzie zawsze w godzinach 20:30 do 21:00.

 

Nagrody:

1 miejsce: astaty wartości 400 pln

2 miejsce: astaty wartości 200 plm

3 miejsce: astaty wartości 100 pln

 

3 najlepsze osoby z każdego uniwersum dostaną 30 pln (w razie potrzeby stoczą dodatkowe walki)

Każdy punkt w konkursie to 1 astat na nasze konto!

Nagrody nie kumulują się, obowiązuje najwyższa.

 

Kalkulator:
KLIK - podaje wartość w METALU (przykładowo 1.000 metalu to 250 deuteru).

 

Zapisy trwają do 30 marca!

 

Zapisani gracze:

Uniwersum 3:
ryczard
RZEMEK
Exist
Ruby
666
RevenGe
marrcin1234
caterham
Neriel
Aserato
bobik
Karwi
DiKej
pudel
spiritus
Goku

Uniwersum 5:
Sarius
freebok
Kamillu12
sithgrom1
zagadka
Saiyan
Sroka123
mrkonar
Alwego
gibon
maverek
MELCHIOR
mondi
ZAJAC
FENIXAQ
SonGoku

Uniwersum 7:
Naharis
Misiekk
Uszek
miazdzka
pinczer
Viher
darqs
KapitanBiegunka
galmar
nebu
makaze
BezSnu
RGB
Arct
ARAB
Stalowy
jimny_pl
kosa
TermiTT
VEVO
wiecznysen
OldSmuggler
peacemaker
lorak
Strazak81
Joyek
Tytus
QPA
babajaga
remass777
boss

Uniwersum 8:
DuckDodgers
eldo9013
Driver0wsky
Nyja
Misiekk
ryczard
Toczka
cypisek
kudlaty
daniwas
Kostek
Aro
Bartek_L
joint2424
wysota
KapitanBiegunka
BezSnu
lucky26
PREDATOR
d4rn0k
farek
Lukas377
OXY
Pro100WPysk
DarthVader
Soul
hhsnake0
pawlak
czechu98
johnylocoo
Power
wiecznysen
AiSeN
BlaraS
sopelma
MrDevek
Andragon
Kileros
stopek111
Voldemort
Dilven
Psycho349
BlackBlue
CRV

 

 

Ostatnia aktualizacja 31 marca.


 • 2


#133380 Wielki update - szczegóły i informacje

Napisane przez deusx w 05 styczeń 2015 - 20:51

Dodam, że na test serwer będzie wgrane więcej rzeczy, które będą musiały przejść testy oraz wasze opinie / sugestię


 • 1