Skocz do zawartości


Winiu

Rejestracja: 26 cze 2011
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 23:58
***--

Moje tematy

Winiu - odwołanie v3

27 maj 2018 - 19:28

Nasz nick: Winiu
Treść blokady: Multikonto
Nick SGO, który nałożył bana: Deusx
Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana:
 
 
Witam, nadal nie zapomniałem o nieprawidłowym zbanowaniu mnie za multikonto przez administratora i cały czas postanawiam walczyć.
Piszę odwołanie po raz 3 , i tym razem powołam się na nowe przepisy - RODO
 

 

GDPR/RODO

Artykuł 15
1. Osoba, której dane dotyczą, (...) jest uprawniona do uzyskania dostępu do nich (...).
3. Administrator dostarcza osobie, której dane dotyczą, kopię danych osobowych podlegających przetwarzaniu. (...) Jeżeli osoba, której dane dotyczą, zwraca się o kopię drogą elektroniczną i jeżeli nie zaznaczy inaczej, informacji udziela się powszechnie stosowaną drogą elektroniczną.
 
(63) Każda osoba fizyczna powinna mieć prawo dostępu do zebranych danych jej dotyczących oraz powinna mieć możliwość łatwego wykonywania tego prawa w rozsądnych odstępach czasu, by mieć świadomość przetwarzania i móc zweryfikować zgodność przetwarzania z prawem.

 

 

Przysługuje mi prawo do dostępu do adresu IP , logowań. Proszę więc po raz kolejny administrację o udostępnienie mi logowań graczy Winiu i Imper z dni 01.02.2018r - 01.03.2018r.

 

 

Pozdrawiam.


Opinia dot mojego bana.

10 kwiecień 2018 - 20:00

Witam wszystkich graczy, chciałbym się z Wami podzielić moja opinia na temat pracy administracjii.

Nadal nie zgadzam się z banem którego dostałem niesłusznie, tym razem nie chodzi mi o un bana a o udowodnienie administracjii iż się mylili.

W moim odwołaniu miesiąc temu napisałem 7 podpunktow na ktore żaden administrator nie odpowiedział.

2 dni temu poprosiłem szanowna administrację o pełne logi, i tutaj też administracja robi wszystko obym tych logów nie otrzymał.

Poniżej wklejenia treść maila który wysłałem do administratorów.


"Cześć,

Z tej strony Winiu. Piszę ponownie w sprawie mojego bana za multikonto na u10. Nie proszę Cię o ponowną analizę sprawy, bo wiem że nie będziesz czasu wałkować kolejny raz tego samego tematu, lecz chciałbym sam się wszystkiemu przyjrzeć i postarać się znaleźć coś, co byłoby dowodem po mojej stronie. Rozmawiałem z Herhorem odnośnie tej sprawy, ale powiedział mi że on nie jest w stanie nic już zrobić i jedyna moja nadzieja jest w tym, że udostępnisz mi logi i będę mógł sam w nich znaleźć coś co by Cię przekonało – Herhor powiedział, że do sprawy już się mieszać nie będzie, ponieważ to nie on nałożył ostatecznego bana.

Udostępnienie mi logów (najlepiej wszystkich zalogowań na konta Winiu oraz imper na okres dwóch lub więcej miesięcy) nie powinno być dla Ciebie zbyt czasochłonne, a pozwoli mi uzyskać świadomość, że zrobiłem w tej sprawie absolutnie wszystko co było w ramach moich możliwości. Nie będę Cię prosił o ponowną analizę wszystkiego, lecz postaram się zebrać do kupy odpowiednie dowody (wybrane logi, screeny i inne) i dopiero wtedy przedstawię sprawę, przejrzyście i uporządkowanie, aby można było możliwie najszybciej ją zbadać.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Serdecznie pozdrawiam,
Winiu.


Drodzy admini. Wmawialiscie mi że jestem oszustem, ale nie daliście mi możliwości udowodnienia iż tak nie jest. Nie daliście mi tego czego bardzo potrzebuje - logów.

Bardzo proszę abyście nie zamykali tematu, może rozwinie się jakaś rozmowa między graczami i administrator deusx da mi to o co proszę :)

Pozdrawiam.

Odwołanie vol.2

19 marzec 2018 - 16:13

Nasz nick: Winiu
Treść blokady: MULTIKONTO
Nick SGO, który nałożył bana: DEUSX
Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana:

18marca miały być zmiany, i jest zmiana, zmiana czerwonego któremu chce się wiecej. Zakładam odwołanie ponownie w celu ponownego rozpatrzenia mojego bana. Nowy czerwony ma już wszystkie funkcje, może zapewne dokładniej teraz sprawdzić powiązania moje i Impera.

ODWOŁANIE OD BANA

02 marzec 2018 - 04:23

Nasz nick:  Winiu
Treść blokady: MULTIKONTO
Nick SGO, który nałożył bana: DEUSX
Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana:

 

Czekam na wyjaśniania ze strony banującego, jakie to mam multikonto.

Co łączyło oba konta oprócz 4? razy wspólnych IP które jak dobrze wiecie było dzięki operze.

Żadnych transportów,żadnychszpiegów,żadnych ataków.

Po co bylo by mi konto top160 ?

 

Myślałem że wszystko jest wyjaśnione, widać trzeba wyjaśniać raz jeszcze, WSPÓLNE IP które wam sie pokazało jest dzięki przeglądarce opera , którą używałem i ja i imper (DOWÓD W LINKU) 

 

https://prnt.sc/ilogsb

 

 

NIE LOGOWAŁEM SIE NIGDY NA KONTO IMPER, NIE JEST TO MOJE KONTO , NIE ZNAM RÓWNIEŻ OBOSY KTÓRE GRA NA TAMTYM KONCIE.

 

 

 

 

 

 

 


Herhor - zmiana odkąd został Administratorem!

01 marzec 2018 - 11:11

Wielu sądzi podobnie jak ja, że Herhor zmienił się gdy został administratorem. Wg mnie, gdy był graczem jak ja był zupełnie inny, teraz zachowuję się podobnie jak nasz główny czerwony, wielkie tajemnice,wielkie plany a jak zwykle nic z tego nie będzie.