Skocz do zawartości


destiny

Rejestracja: 01 cze 2014
Poza forum Ostatnio: Informacja prywatna
**---

Moje tematy

Destiny vs Herhor u 10

21 czerwiec 2018 - 16:13

Witam Was wszystkich serdecznie, chciałbym się podzielić z Wami tym co mnie spotkało w ostanim czasie. Z racji, że jestem tu już sporo z Wami to nie pozwolę sobie na takie zachowanie naszego "szanownego" administratora.

 

Otóż jak już zauważyliście dostałem złoma na u10, fakt jest taki, że tam nie pilnowałem i flota stała sobie 24h na dobe bo miałem wywalone czy padnie czy nie. Aczkolwiek feralnej nocy faktycznie nie mogłem się zalogować i załadowało mi się dopiero po złomie o czym chociażby świadczy fakt że udało mi się zebrać jakies 50 bln złomu. 

 

Pojawiają się jakieś dziwne pomówienia, że wymusiłem zwrot floty u Deusx, otóż wklejam poniżej dokładną treść maila jaką wysłałem, jeśli to przeczytacie to raczej każdy z Was dojdzie do wniosku, że nic nie było wymuszane a więc do rzeczy:

 

Witam,

 
dzisiaj w nocy wydarzyła się awaria serwisu przez co prawdopodobnie ja i nie tylko straciłem flotę. Próbowałem się zalogować od 02:15 jak się syn obudził na mleko, do gry niestety miałem cały czas ładowanie i nie szło. Stwierdziłem a spoko poczekamy niestety po 30 min gdy już się udało i chciałem puścić szperki na ekspy okazało się że niema co lecieć bo dostałem pięknego złoma. Niestety nie mam screenów z tego okresu bo nie sądziłem, że będą mi potrzebne. na całe "szczęście" serwer zaczął zaraz później wariować i udało mi się to uwiecznić.
 
Proszę o przeanalizowanie czy to faktycznie był błąd serwera że nie mogłem się zalogować czy co. Próbowałem wtedy i przez sieć Wi-Fi i przez dane ale nic z tego. (może to wina telefonu ale też go uruchamiałem ponownie). 
 
Fakt jest taki, że jest to zbieg okoliczności na plus dla mnie, że akurat serwer wariował. Ale jednak jakby było wszystko ok to bym był zalogowany i bym przed atakiem uciekł.
 
Jeżeli chodzi o podliczenia to moje staty wyglądają następująco
 
Za flotę w przeliczeniu na deuter 590 BLN
Za obronę : 50 BLN
 
Przesyłam również RW z tego ataku które jak widać też jest jakieś zbugowane bo nie widać podsumowania
 
 
Pozdrawiam
Destiny u10
 
Dzisiaj w nocy dostałem wiadomość od Deusx o treści: "Flota zwrócona" i pojawiła się na moim koncie. Następnie o 11:56:08 dostałem bana i to nie takiego jak jest w pręgierzu tylko o treści : "Wyjaśnienie zwrotu floty", na okres jednego miesiąca.
 
NIestety nasz "szanowny" administrator Herhor nie był w stanie wyjaśnić na jakiej podstawie ani nic tylko jak to stwierdził " bo tak i ciesz się, że tylko na tyle".
 
Blokada ta wywołała moje nie małe wzburzenie co raczej nie jest dziwnie. Dlatego zadałem mu pytanie "czy ciebie nie po*****" i "co to za z d*** ban" wszystko odbyło się na SB.
 
Następnie zmienił treść mojej blokady konta na taką jaką widzicie czyli "Załącznik nr. 2 §8 + Obraza Administratora" Niestety nie był w stanie dalej wytłumaczyć w jaki sposób działam na niekorzyść tego serwisu oraz w którym momencie go obraziłem.
 
Jeżeli jest taka potrzeba bo ktoś będzie chciał mi zarzucić, że dokonałem jakiejkolwiek modyfikacji treści to niema problemu mam screeny na wszystkie maile i blokady konta.
 
Tak więc "szanowny" administratorze Herhor'ze zapraszam do dyskusji na mój temat.
 
Ps. oczywiście po zdjęciu niesłusznej blokady będę domagał się zwrotu surowców które cały czas trace na niesłusznej i wyssanej z palce blokadzie 
 
Ps.2. Jeszcze mi się przypomniało jako jeden z powodów mojej blokady tutaj uwaga: "bo mógłby zdemontować flote"

Odwolanie u10

28 grudzień 2017 - 08:39

Nasz nick:Naharis
Treść blokady:pusb
Nick SGO, który nałożył bana:leonardo
Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana:
leonardo jest ......... i nie zna regulaminu. Tak jak Ci pisalem na sb czekam na ub natychmiast i ponadto zalatw z Deusxem zwrot surowców za czas bana plus rekompesata poniesiona z Twojego nieznania regulaminu i krzywdzenia gracza na tak nowym uni