Skocz do zawartości


Andragon

Rejestracja: 02 gru 2014
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 21:53
-----

Moje posty

W temacie: Liga Typera vol.7 #3/5

19 kwiecień 2018 - 12:28

21.04. 15:00 Spal - AS Roma - 2
21.04. 18:00 Sassuolo - Fiorentina - 0
21.04. 20:45 AC Milan - Benevento - 1
22.04. 12:30 Cagliari - Bologna - 2
22.04. 15:00 Atalanta - Torino - 0
22.04. 15:00 Chievo - Inter - 2
22.04. 15:00 Lazio - Sampdoria - 1
22.04. 15:00 Udinese - Crotone - 2
22.04. 20:45 Juventus - Napoli - 0

GRECJA: Super League Kolejka 28

22.04. 18:00 AEK - Levadiakos - 1
22.04. 18:00 Atromitos - Platanias - 1
22.04. 18:00 Giannina - AEL Larissa - 2
22.04. 18:00 Kerkyra - Asteras T. - 0
22.04. 18:00 Panetolikos - Lamia - 2
22.04. 18:00 Panionios - Panathinaikos - 2
22.04. 18:00 PAOK - Xanthi - 1
22.04. 18:00 Smyrnis - Olympiakos - 0

AUSTRIA: Tipico Bundesliga Kolejka 31

21.04. 16:00 AC Wolfsberger-Sturm Graz - 1
21.04. 18:30 LASK Linz-Austria Wiedeń 1
21.04. 18:30 Mattersburg-St. Polten 0
22.04. 14:30 Salzburg-Altach 10
22.04. 16:30 Rapid Vienna-Admira 2

W temacie: Mistrz zgadywania vol.7

17 kwiecień 2018 - 16:24

Nebu....serio zaliczasz taką odpowiedz ??
To czego nie zaliczyłeś odpowiedzi - jaszczurka, dworzec itp? Odpowiedz miała zawierać miejsce i nazwę a nie rodzaj budynku....czy tylko ja tak myślałem ?

W temacie: Dzień Łowcy Deuteru

16 kwiecień 2018 - 16:14

Tylko uni 10 - nuda ;)

W temacie: Liga Typera vol.7 #2/5

12 kwiecień 2018 - 08:14

FRANCJA: Ligue 1Kolejka 33

13.04. 20:45 Angers - Nice - 10
14.04. 17:00 Lyon - Amiens - 1
14.04. 20:00 Caen - Toulouse - 2
14.04. 20:00 Lille - Guingamp - 10
14.04. 20:00 Nantes - Dijon - 2
14.04. 20:00 Rennes - Metz - 1
14.04. 20:00 Strasbourg - St. Etienne - 2
15.04. 15:00 Montpellier - Bordeaux - 0
15.04. 17:00 Troyes - Marsylia - 2
15.04. 21:00 PSG - Monaco - 10

PORTUGALIA: Primeira LigaKolejka 30

13.04. 21:30 Ferreira - Braga - 1
14.04. 17:00 Aves - Feirense - 2
14.04. 17:00 Portimonense - Estoril - 0
14.04. 19:15 Boavista - Chaves - 2
14.04. 21:30 Guimaraes - Setubal - 0
15.04. 17:00 Maritimo - Moreirense - 1
15.04. 19:00 Benfica - FC Porto - 2
15.04. 21:15 Belenenses - Sporting - 20
16.04. 21:00 Rio Ave - Tondela - 1

HOLANDIA: EredivisieKolejka 31

13.04. 20:00 Heracles - Alkmaar - 2
14.04. 18:30 Den Haag - Twente - 0
14.04. 19:45 Venlo - Heerenveen - 1
14.04. 19:45 Vitesse - Sparta Rotterdam - 1
14.04. 20:45 Zwolle - Excelsior - 10
15.04. 12:30 Breda - Willem II - 0
15.04. 14:30 Feyenoord - Utrecht - 1
15.04. 14:30 Groningen - Roda - 2
15.04. 16:45 PSV - Ajax - 1


JOKER (Musisz podać dokładny wynik meczu)
15.04. 16:45 PSV - Ajax - 3:1

W temacie: Mistrz zgadywania vol.7

07 kwiecień 2018 - 21:58

Kosmiczny teleskop Jamesa Webba

jwst_1.jpg?itok=u8lKBtyA